PDA

Zobacz pełną wersję : JoomlaSport Problem



drozd001
19-07-2013, 02:15
Mam problem z tym modułem a mianowicie z zakładkami w dziale drużyny. Wchodzimy w dział drużyny>konkretna drużyna i mamy tam zakładki jak : "Team" , "Matches" i "Players". Niestety działa tylko pierwsza z tych zakładek. Reszta natomiast po kliknięciu nie reaguje. Wie ktoś w czym może być problem? Dodam jeszcze, że mam wersje standard ale przy sprawdzaniu wersji demo standardu na głównej stronie developerów, funkcja ta działała . Proszę o szybką pomoc. Z góry dziękuje : )

alex51
19-07-2013, 10:03
Dodałeś mecze i zawodników dla poszczególnych drużyn? Możliwe, że zakładki są nieaktywne, bo nie mają co pokazywać. Jest to tylko moje przypuszczenie, nie poparte testami na JoomSport, być może konkretniej wypowiedzą się użytkownicy tego rozszerzenia.

drozd001
19-07-2013, 10:27
Widzę, że ktoś się zainteresował: ) w takim razie opisze dogłębniej cały problem. W całym module "JoomSport" na mojej stronie dodane są 2 drużyny. W każdej drużynie dodany jest jeden członek grający na innej pozycji. Dodany jest 1 mecz już rozegrany pomiędzy tymi drużynami i jeden mecz oczekujący. Oczywiście jes też zrobiony Tournament i Season.
Dodatkowo jeżeli klikniemy na wynik meczu w kalendarzu, to mecz bardzo ładnie się nam wyświetli(z opisem, datą, wynikiem oraz drużynami spotkania).

Jeżeli to coś pomoże to: mam najnowszego xamppa oraz joomle w wersji 2.5 i szablon oraz moduł także pod tą wersje.
Z racji iż to nie działało, ściągnąłem na testy joomle w wersji 3.0 i szablon oraz moduł także pod tą wersje, lecz i tutaj wystąpił ten sam problem.
Po tych działaniach zawróciłem do joomli 2.5 ...
Wydaje mi się, że problem może być z konfiguracją mojego xamppa bądź joomli. Niestety jestem w tym nowy, a co za tym idzie obcy. Bardzo proszę o pomoc tych doświadczonych użytkowników.
Dla zainteresowanych tematem link do strony z problemem: http://deimen.dyndns.org/joomla/index.php/lista-druzyn/team/1/2 , http://deimen.dyndns.org/joomla/index.php/kalendarz-sezonu/view_match/2
Proszę nie sugerować się nazwami drużyn. Wszystko zrobione jest na testy.

Z góry dziękuję wszystkim zainteresowanym i pozdrawiam
Drozd.

tomaszek83
19-07-2013, 10:54
Wyłącz ten slider nad komponentem i zobacz jaki będzie efekt. Najprawdopodobniej masz konflikt js.

drozd001
19-07-2013, 11:03
Slider został wyłączony. Efekt pozostał ten sam.


Edit: Dodatkowo po wyłączeniu slidera, pojawił się niechciany biały pasek u dołu strony(nad stopką)
Edit2: Po zmianie szablonu, wszystko działa. Nowe pytanie. Co może przeszkadzać modułowi jak nie ten slider?

tomaszek83
19-07-2013, 12:15
Skoro po zmianie szablonu działa to znaczy że winny jest szablon. Zobacz czy na sztywno nie masz w szablonie jakiś skryptów i czy są one potrzebne.