PDA

Zobacz pełną wersję : VirtueMart - wielojęzyczność



KrzychuSpy
19-07-2013, 15:28
Witam. Sprawa wygląda tak:
Joomla! 2.5.11, VM 2.0.18
Ustawione są 3 języki w VirtueMart (i w całej Joomli). Wszystko pięknie chodziło. Po przeniesieniu strony na serwerze do innego katalogu (piętro wyżej), coś się popsuło przy wstawianiu tekstów obcojęzycznych do opisu produktów. Gdy się je wpisze po zapisaniu przeskakuje się na polski język. Po stronie fronend widać wprowadzoone zmiany, po stronie aministracji ich nie ma - co więcej: kasują się po wejściu w dany obcy język. Natomiast gdy wpisze się tekst w obcym języku, zapisze produkt i wyloguje z administracji, to po powrocie do zaplecza ów tekst jest. Ale bajka się zaczyna na nowo, gdy próbuje się zmodyfikować tekst.
Jest na to rada?
Pozdrawiam
Krzysztof

trzepiz
19-07-2013, 19:53
Spróbuj wykonać kopię witryny (np Akeeba Backup) i przeprawadzić aktualizację VM do najnowszej wersji. Może to pomoże.

KrzychuSpy
28-07-2013, 09:36
Niestety nie pomogło. Usunąłem tabele virtuemart, usunąłem cały virtuemart - po instalacji na nowo VM problem ciągle istnieje. Wyrzuciłem Joomfish i nadal nic... Nie mam pomysłu. Zastanawiałem się też nad może złym działaniem pamięci podręcznej - jest wyłączona, ale w zakładce "czyść pamięć podręczną" jest plik folder z plikami "_virtuemart". Nie mam już pomysłu...