PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria zdjęć w artykułach.



tirou
19-07-2013, 16:24
Witam, tworzę stronę, gdzie zalogowoany użytkownik może dodawać swoje artykuły, jednak chciałbym aby mógł również dodawać zdjęcia do swojej galerii, która wyświetli się pod artykułem (np. jako miniaturki zdjęć, które można powiekszyć etc. ) Nie chodzi mi o dodawanie zdjęć w treści artykułów (od razu zaznaczam). Więc szukam jakiegoś pluginu/modułu, gdzie użytkownik po kliknęciu "wyslij artykuł" ma możliwość wpisania swojego artykułu oraz poniżej opcji dodania zdjęć do galerii.

Z góry dziękuję za wszelkie propozycję.

PS. Komercyjne rozwiązania póki co nie wchodzą w grę.

pkosela
19-07-2013, 16:42
Na przykład: Phoca Galery + Phoca Gallery Button Plugin

/edit
Aha, tylko jednak dodawanie zdjęć będzie osobno, ale dzięki pluginowi przy edycji artykułu, pod edytorem, pojawi się przycisk umożliwiający wstawianie różnych wariacji na temat zdjęć zamieszczonych w galerii...

- - - Updated - - -

Inne rozwiązanie: K2 + Simple Image Gallery Pro (płatne)

tirou
19-07-2013, 21:03
Gallerry button plugin niestetynie pokazuje się przy wysyłaniu artykułów od strony Strony niestety...
Także użytkownicy nie mogą dodawać fotek

Winnetou
19-07-2013, 22:03
PS. Komercyjne rozwiązania póki co nie wchodzą w grę.

No to zapomnij o galerii

tirou
20-07-2013, 11:04
Nie wierzę, że nie istnieje żadna bezpłatna galeri, którą mógłbym wykonać mój plan.
Jeżeli już mielibyście mi polecić coś płatnego, którym rozwiąże przestawiony problem to co moglibyście mi polecić, poza "K2 + Simple Image Gallery Pro (płatne)"

pkosela
20-07-2013, 13:56
Gallerry button plugin niestetynie pokazuje się przy wysyłaniu artykułów od strony Strony niestety...
Także użytkownicy nie mogą dodawać fotek
Dodawać mogą, jeśli umożliwisz im to odpowiednio konfigurując menu użytkownika, a konkretnie udostępniając w tym menu właściwą opcję Phoca Gallery oraz odpowiednio konfigurując samą galerię. http://www.phoca.cz/documents/2-phoca-gallery-component/20-user-upload
Button bez problemu działa także od frontu.