PDA

Zobacz pełną wersję : komentarze



k84u
01-02-2006, 17:54
Witam... znajomi którzy maja serwis joomla maja problem z komentarzami w newsach...a raczej wogóle ich nie maja... pisze za nich bo chce im pomóc... podejrzewam że to wina starej wersji joomli i prosze o to by ktos mi wskazal jakies aktualizacje lub skladniki ktore by zalatwily ten problem...

http://www.nns.ovh.org to strona z problemem.

Z góry dziekuję za pomoc.

stone
01-02-2006, 22:57
A czy mają zainstalowany i opublikowany bot do komentarzy?

k84u
02-02-2006, 02:37
no niby mają ale nie działa :D mógłbys napisać gdzie to dokladnie jest? i jak sie to robi?:> bo panel administratora tez jakis dziwny jest...no chyba ze jest wszystko co powinno byc..ale nie wydaje mi sie... (jpg w zalaczniku). Osobiście korzystan z jportala więc nie zabardzo wiem jak dziala joomla... jesli to nie problem to prosze o pomoc.

stone
02-02-2006, 07:57
Chcesz powiedziec ze to co jest na screenie to jest cały panel administracyjny? Jeżeli tak to jest tego dużo za mało:)

Jeżli chodzi o komentarze to zakładem że używaja akocomment który do prawidłowego działa wymaga bota. Wchodzisz do mambots i szykasz bota akocomment i sprawdzasz czy jest opublikowany.

k84u
02-02-2006, 11:36
no wlaśnie w tym problem ze to wszystko dlatego wydawało mi sie to podejrzane... chyba jedynym rozwiązaniem jest powtórna instalacja portalu...

stone
02-02-2006, 19:40
Moze nie portalu a samego komponentu i bota na poczatek:)

k84u
02-02-2006, 23:22
Juz zrobione ;) zainstalowany bocik i komentarze śmigają :) dzięki wielkie