PDA

Zobacz pełną wersję : Phoca Gallery - tytuł albumu galerii.



kingu80
21-07-2013, 20:29
Witam Serdecznie.
Dłubie sobie właśnie w module Phoca Gallery chcąc go przystosować do swoich potrzeb. Pierwotnie album wyświetlał mi tytuł galerii na zasadzie kilku pierwszych liter pełnego tytułu a następnie 3 kropeczki. Tytuł był tylko w jednej linii, jak się domyślam taki był zamysł autora aby to tak wyglądało. Ja trochę zmodyfikowałem plik php dzięki czemu wyświetla mi się obecnie cały tytuł. Tylko powstał problem z css-em którego nie mogę ugryźć. Dlatego chciałem Was prosić o pomoc. Tak wygląda u mnie to teraz:

6814

Problem od razu widać na powyższym screenie :). Chodzi oczywiście o tytuł. Początkowo byłem przekonany że jeśli zrobię tak aby mieścił mi się cały tytuł to ta biała ramka sama mi się wydłuży. Jak widać nie wydłuża się przez co tytuł zjeżdża mi na szare tło i nie wygląda to estetycznie. Niestety nie potrafię poradzić sobie z przeróbką tego a trochę już nad tym siedzę dlatego chciałem prosić Was serdecznie o pomoc.

kingu80
23-07-2013, 19:02
Problem już rozwiązałem. Tkwił on w parametrze padding który tworzył te białe tło. Tyczył się on całego elementu, było: paddin: 10px. Rozdzieliłem to na 4 sekcje gdzie top, left i rgiht dałem po 10px a bottom: 30px i wszystko działa :)