PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z CherryPicker



noula
23-07-2013, 13:35
Witam,
jestem nowicjuszką w temacie jak Virtuemartu, tak i Joomli ogólnie. Korzystam z J.2.5 i VM.2. Zainstalowałam CherryPicker i zrobiłam kilka filtrów wg Typów produktów. Przy pierwszym filtrze wszystko działa pięknie i nienagannie. Natomiast przy kolejnych wyskakuje denerwujące powiadomienie

Notice: Constant NUM_PROD_SHOW already defined inC:\xampp\htdocs\joomla25\modules\mod_vm_cherry_p icker\mod_vm_cherry_picker.phpon line 100


i

Notice: Constant NUM_PROD_NOT_CALC already defined inC:\xampp\htdocs\joomla25\modules\mod_vm_cherry_p icker\mod_vm_cherry_picker.phpon line 101


Czy miał ktoś do czynienia z tym problemem, albo chociaż CherryPickerem i wie, co nalęzy poprawić by to zniknęło.
Pozdrawiam,
Ani

zwiastun
23-07-2013, 18:11
Wyłączyć raportowanie błędów na serwerze albo przynajmniej zmienić poziom.

noula
24-07-2013, 09:29
pomogło! a tyle się z tym borykałam! dziękuję :up:

kamil.stk
28-05-2014, 15:11
Czy podpowie skąd mógłbym ściągnąć moduł Cherry Picker dla VirtueMart 2? Najchętniej darmowy lub wersję testową :P

zwiastun
28-05-2014, 15:59
Wyłączyli wyszukiwarkę Google? Zamknęli JED na kłódkę?
U mnie działają. I działa też link do regulaminu forum - Co Twój post ma wspólnego z tematem poruszanym przez @noula?
Mam nadzieję, że to tylko wpadka na początek:
http://extensions.joomla.org/extensions/extension-specific/virtuemart-extensions/virtuemart-products-search/10328