PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z K2 + Simple Image Gallery Pro



enonee
25-07-2013, 07:43
Witajcie.
Mam duży problem z komponentem K2 z dodatkiem Simple Image Gallery Pro. Problem polega na błędnym wczytywaniu paczki z galerią.
W paczce zawarte są standardowe jpg o rozmiarze 800x600, więc tu wszystko jest ok. Przy próbie wczytania wyskakuje błąd:

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/6

Link do strony: http://infusio.nazwa.pl/www/zdlr/medseven/respirator/respiratory/item/6-ventilogic-ls.html

Czy może być spowodowany powyższy problem? Czy da się go jakoś rozwiązać?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam.

Bazyl
25-07-2013, 09:18
Hej,

Przetłumacz sobie komunikat i zmień ustawienia SIG.

enonee
25-07-2013, 09:35
// W jakim celu cytujesz cały poprzedzający post?!

Zrozumiałem komunikat, ale niestety tylko od strony językowej :) Nie mam bladego pojęcia, które parametry miałbym zmienić w pluginie.

Bazyl
25-07-2013, 09:45
Nie może znaleźć folderu, a to oznacza, że zmieniłeś położenie plików galerii lub zmieniłeś ścieżkę dostępu w pluginie

enonee
25-07-2013, 09:58
Absolutnie nic takiego nie miało miejsca. Zapomniałem dodać, że po pierwszym uruchomieniu wszystko działało, a teraz jest to co widać.
Lepiej- grafiki w podanym folderze /ścieżce/ są wczytane poprawinie :)

mudol
25-07-2013, 11:39
Pozostałe galerie widzę, że normalnie chodzą, najlepiej usuń tą błędną i wgraj na nowo zdjęcia. Zoabcz czy przypadkiem prawa dostępu nie są inne.

enonee
25-07-2013, 11:57
Właśnie przed chwilą rozwiązałem problem.
Po wrzuceniu grafik do folderu nie należy go pakować. Trzeba wejść i zaznaczając grafiki spakować je wewnątrz. Wtedy paczka działa. nie wiem skąd ta różnica, ale pomogło.