PDA

Zobacz pełną wersję : relacja na żywo



rokson
25-07-2013, 14:38
Spotkał się może ktoś z modułem bądź komponentem, który pozwalałby na relacjonowanie podróży. Chodzi o to aby dodawać jakieś wpisy z podróży tak by ktoś mógł również je skomentować. Szukam na joomla extensions ale coś nie mogę niczego znaleźć. Szukałem już pod frazami:
Live blogging, live comment, Text live broadcast, LIVE COVERAGE, travel reports, itp. ma ktoś może jeszcze jakieś pomysły? Chodzi mi o coś takiego jak jest tutaj:
http://sport.wp.pl/lbid,3644,title,KSW-23-relacja-na-zywo,nazywo.html

administrator wpisuje jakieś wydarzenie w trakcie podróży i ludzie mogą je komentować. Wszystko odbywa się w ramach jednej strony.

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Mój znajomy chce pobić rekord guinessa i prosił mnie o podróż z nim oraz komentowanie naszej trasy na jego stronie inetrnetowej, która jest oparta o joomle 1,5.

rokson
25-07-2013, 22:56
Nie mogę sobie z tym poradzić. Dzisiaj cały dzień szukaliśmy różnych rozwiązań. Wpadliśmy na pomysł żeby zainstalować w joomla jakiś dodatek "social" ale pytanie jest czy można komentować w takim dodatku bez logowania się?

Na prawdę prosimy o pomoc juz w sobotę jest wyjazd na pobicie rekordu guinesa. Jak ktoś ma pomysł jak to rozwiązać nawet nie konwencjonalnie ale żeby miało podobny efekt do tego linku który podałem to proszę o kontakt.

Jeżeli ktoś by się podjął napisania tego jak np. sponsor czyli chciałby się zareklamować na stronie wyprawy to możemy umieścić np logo firmy na stronie wyprawy. Taka reklama zawsze się przyda ;)

Prosimy dajcie jakieś pomysły.

trzepiz
26-07-2013, 10:17
Przyznam szczerze, że do tego celu bez problemu nadał by się komponent K2. Każdy z wpisów miałby tylko swój tytuł, datę i godzinę dodania a po kliknięciu w niego można by wszystko komentować. Nie wiem także, dlaczego zalezy ci na tym aby była to jedna strona a nie ładnie prezentowane wpisy (jak w blogu) np ze zdjęciem gdzie akurat jesteście. Moim zdaniem byłoby to czytelniejsze.

Jeśli zależy ci na dodawaniu wpisów bez logowania - to będzie ciężko - bo niby skąd Joomla! czy komponent mają wiedzieć, że wpis dodaje osoba, która jest do tego uprawniona ??

Dodatkowo w każdym artykule można by dodawać mapę z googla z narysowaną przejechaną trasą ..