PDA

Zobacz pełną wersję : poszukiwany lekki katalog osobowy



YoJoe
26-07-2013, 12:47
Poszukuję optymalnego rozwiązania pod niewielki, wewnętrzny katalog osobowy pod J2.5.
Z funkcji zasadniczych powinien udostępniać tworzenie dodatkowych pól (custom fields), sortowanie, wyszukiwanie a jeszcze lepiej filtrowanie wg określonych kryteriów (w tym po custom fields) oraz notatki lub opinie o użytkowniku (celem określania jego zalet i wad). Nawet najprostszy system komentarzy do tego wystarczy, jeśli będzie powiązany z ACP i tylko władza będzie miała dostęp do komentarzy :)

Dylemat polega na tym, czy iść w stronę typowego katalogu, czy przy większym nakładzie ale i szerszych perspektywach wprzęgnąć funkcje społecznościowe ? W pierwszym przypadku JoomD wpasowuje się całkiem nieźle, dla drugiego Community Builder byłby mi się widział, bowiem będzie bazą pod ewentualne zarządzanie użytkownikami, profilami itp. co tylko się wiąże z tym dodatkiem.
Preferuję lekkie wagowo rozwiązania, stąd sprzęt ciężki typu Sobi czy Joomsocial pod kilkanaście/dziesiąt wpisów byłoby kompletnym nieporozumieniem.

Może zderzyliście się już z podobnym przypadkiem i jest ciekawsze rozwiązanie ?
Pomijam "thinkery work force" bo jest do czego innego przeznaczony, a staff master któego raz widziałem na oczy, jest wyłącznie pod J1.5.


ps. nie wiem gdzie umieścić ten temat; wzorowałem się na dziale J1.5 -> rozszerzenia -> szukam dodatku do Joomla