PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd przy rejestracji nowego użytkownika



kurczakimp
29-07-2013, 15:56
Witam, robię stronkę na zaliczenie i pojawił mi się mały problem. Mianowicie korzystam z wbudowanego w system modułu rejestracji i logowania, jednakże mam problem z rejestracją nowych użytkowników. Po wypełnieniu formularza i jego przesłaniu pojawia się błąd 404. Adres strony: LINK (http://yemiou.nazwa.pl/projekt_apteka/). Zainstalowałem zewnętrzny moduł rejestracji i logowania, i tutaj wszystko działało, jednakże zależy mi, żeby na stronie wykorzystać podstawowy, wbudowany moduł (ma najważniejsze funkcje, jest mały, przejrzysty i po polsku). Ma ktoś może jakieś wskazówki gdzie szukać rozwiązania? Dzięki! (do realizacji projektu użyłem kickstarta - wcześniej go używałem i nie miałem z nim problemów).

alex51
29-07-2013, 16:03
Może należałoby sprawdzić poprawność plików systemowych odpowiedzialnych za logowanie i rejestrację. Najprościej i bez wyszukiwania właściwych plików można to zrobić aktualizując posiadaną wersję Joomla! za pomocą standardowego instalatora i pobranej pełnej paczki z instalacją Joomla!2.5.13.