PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł "najnowsze"



vrahhh
31-07-2013, 13:16
Witam!
Jeden problem rozwiąze i pojawia się nastepny. Otóż moduł "najnowsze" wyświetla mi 4 artykuły z kategori sport na strognie głownej(styl1). Nie wiem w jaki sposób zrobić tak aby po kliknieciu danego linka otworzył mi się artykuł na podstronie(styl2). Raz mi się udało co prawda prezz kompletny przypadek tego dokonać bawiąc sie wszystkim co miałem pod ręka, ale coś się pokopciło i znowu nie działa. HELP!

pawelSafiStudio
31-07-2013, 20:12
Tutaj musiałbyś raczej dokonać lekkiej modyfikacji w kodzie modułu. Styl jest przypisywany do konkretnego elementu menu (np. strona główna). Tutaj dużą rolę odgrywa parametr adresu Itemid. Będą na stronie głównej większość linków z modułów zaciąga sobie Itemid aktualnego elementu menu. Tak więc wywołując link z modułu na stronie głównej zachowa się Itemid strony głównej za czym idzie także styl tej strony.
Chyba, że źle zrozumiałem Twoje pytanie ? :)

vrahhh
01-08-2013, 00:25
dobrze zrozumiałeś moje pytanie, tylko czemu bawić się w modyfikacje kodu, jeśli wcześniej działało mi to po ustawieniu konkretnych opcji na zapleczu? Dlatego także się pytam czy może ktoś już miał taką sytuacje:) ale dzieki za pomoc i bede grzebal dalej. Jak ktoś zobaczy temat i bedzie miał pomysł to prosze o info w temacie ;)

vrahhh
03-08-2013, 08:57
Poczytałem troche na ten temat co kolega wyżej napisał ale ni w ząb nie mam pojęcia jak to zrobić, troche zielony w tym jestem. Dlatego wychodze z prośbą o to by mi to opisać jak coś takiego uzyskać bym był dozgonnie wdzięczny ;)