PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z typem pozycji menu w Joomla 2.5



bartek787
31-07-2013, 13:18
Witam serdecznie.

Jestem szczęśliwym posiadaczem kilku stron na joomli. Teraz jestem w trakcie tworzenia kolejnej stronki.
Od jakiegoś czasu stało się coś co śni mi się po nocach. Mianowicie wkradł się jakiś błąd. Gdy chcę ustawić typ pozycji menu wyskakuje mi popup lecz nic w nim nie ma. Jest to całe białe okienko. Można to zobaczyć na załączonym screenie:
6851

Nie mogę ustawić typu pozycji w żadnym z menu (wcześniej było to możliwe). Co do serwera to spełnia wszystkie wymagania joomli (podczas instalacji). Mam na nim kilka innych stron na joomla 2.5 oraz joomla 3 i tam wszystko śmiga jak należy. Bardzo proszę o szybką pomoc, zależy mi na rozwiązaniu tego problemu.

Problem występuje na Firefoxie, Operze, Chromie i IE. Nie mam już siły na to. Próbowałem aktualizować joomlę z panelu admina - problem nie zniknął.
Przenosiłem również poprzez Akeeba Backup na localhosta i problem dalej istnieje.

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

bartek787
31-07-2013, 18:38
Błagam, pomóżcie mi. Nie mam już siły na to. Przekopałem wszelkie fora polskie i zagraniczne i nic...

zwiastun
31-07-2013, 18:43
Problem dotyczy tylko jednej strony na tym serwerze?
Przeinstaluj Joomla.
To nie jest problem z Joomla, tylko jakiegoś błędu w trakcie instalacji albo w wyniku instalacji jakiegoś dodatkowego rozszerzenia

bartek787
31-07-2013, 18:51
Tak tylko tej jednej strony, a na serwerze mam ich hmm... kilka. Jak przeinstalować joomla, żeby mi zostały wszystkie moduły i komponenty? Bo bardzo na tym mi zależy.

- - - Updated - - -

Wydaje mi się, że błąd jest gdzieś w bazie danych. Ponieważ jak nakładam na nową instalację aktualne pliki, to dopiero gdy nadpiszę configuration.php to błąd się powtarza.

zwiastun
31-07-2013, 19:00
Błąd w bazie danych = błąd spowodowany przez jakieś inne zainstalowane rozszerzenie.
Ni pozostaje Ci pewno nic innego, jak instalacja testowa, a na niej instalowanie kolejnych rozszerzeń i sprawdzanie, kiedy przestanie dzialać.

bartek787
31-07-2013, 19:05
A jakbym na testowej kopi odinstalowywał kolejne rozszerzenia? Będzie to działało w tę samą stronę co instalacja?

- - - Updated - - -

Po dwóch dobach walki problem rozwiązany! Drugie rozszerzenie jakie odinstalowałem okazało się zdradliwe. Dziękuję!! :)

zwiastun
31-07-2013, 19:11
Dobrze byłoby, gdybyś jeszcze podał innym, co to za rozszerzenie

bartek787
31-07-2013, 19:23
filtr do k2

salus1
02-10-2013, 18:05
wystarczy wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki http://support.mozilla.org/pl/kb/jak-wyczyscic-pamiec-podreczna
Ceche przegldarki pamięta Menu Item Type select innej strony postawionej na joomla którą wcześniej obsługiwano
Sprawdzono - zastosowano - w 100% działa

Post uważam za zamknięty