PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z linkiem w postaci mailto



przemkoz
31-07-2013, 13:25
Witam serdecznie,
Spotkałem się z następującym problemem.
W artykule mam obraz z ikonką poczty i mailem.

Za pomocą edytora (sprawdzałem już trzy) robię link do poczty. Z tematem, bez tematu. Na różne sposoby.
W kodzie widzę, że jest mail to. Natomiast efekt jest następujący. Joomla na zewnątrz pokazuje taki adres:

<script type='text/javascript'> <!-- var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var
addy8759 = 'biuro' + '@'; addy8759 = addy8759 + 'morphoskins' + '.' + 'pl';
document.write('<a ' + path + '\'' + prefix + ':' + addy8759 + '\'>'); document.write(addy8759);
document.write('<\/a>'); //-->\n </script><script type='text/javascript'> <!--
document.write('<span style=\'display: none;\'>'); //--> </script>Ten adres pocztowy jest
chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczy%C4%87, konieczne jest
w%C5%82%C4%85czenie obs%C5%82ugi JavaScript. <script type='text/javascript'> <!--
document.write('</'); document.write('span>'); //--> </script>

Korzystam z najnowszej j z seri 2.5. Patrzyłem CKE, i jeszcze jeden. Czy spotkał się ktoś z takim problemem??

Pozdrawiam

zwiastun
31-07-2013, 13:50
Gdzie Ci joomla na zewnatrz pokazuje taki adres - to jest fragment kodu JavaScript ze źródla, który ukrywa adres email przed spamerami

przemkoz
31-07-2013, 13:53
http://www.morphofilms.pl/folie-przeciwsloneczne

Jak najedziesz na link. Poza tym kliknięcie i otwarcie w programie pocztowym pokazuje ten skrypt jako adres (w zależności od programu w naprawdę różny sposób)

zwiastun
31-07-2013, 14:01
Co wpisałeś w artykule? Wpisujemy po prostu
konto@domena.roz

przemkoz
31-07-2013, 14:12
Dodałem link, korzystając z opcji edytora. Jest tam miejsce i na adres mailowy i np. na tytuł wiadomości

zwiastun
31-07-2013, 14:53
to nie korzystaj z tej opcji - wstaw w tekście tylko adres email i zobacz, co się stanie. Możliwe, że to edytor coś miesza

przemkoz
31-07-2013, 15:39
No właśnie nie jest to takie proste. Bo linkowany jest obrazek. Poza tym 3 różne edytory?
No i nie ja mam z tego korzystać ;)