PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wyswietlaniem zawartosci w podkategoriach



hazus
31-07-2013, 16:05
Witam po ostatniej aktualizacji Joomli do wersji 2.5.13 nie wyswietlaja mi sie podkategorie wraz z ich zawartoscia lub tez w niektorych pozycjach menu np; hymny i jest tu pare podkategorii ale nie sa wogole widoczne na stronie jedynie jest taki napis: "W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły." strona przed aktualizacja dzialala poprawnie. Z gory dziekuje za wszelka pomoc. (jesli chodzi o strone to jest to hazmid.webd.pl to traktuje jako pomoc do tego tematu a nie reklame strony.

trzepiz
31-07-2013, 16:36
Sprawdź pozycję menu odpowiedzialną za wyświetlanie tych podkategorii a w szczególności zakładkę "Opcje listy jednej kategorii". Znajdziesz tam ustawienia takie jak:

Pokaż tytuł Podkategorie
Poziomów podkategorii
Kategorie bez pozycji
Komunikat o braku artykułów
itd.

Poustawiaj wszystko jeszcze raz i zapisz. Może pomoże.

hazus
31-07-2013, 17:57
Nestety nadal brak podkategorii jedynie 1 dziala probowalem takich ustawien jak ta dzialajaca ale nie pomaga

pawelSafiStudio
31-07-2013, 19:09
A czy przed aktualizacją nie miałeś modyfikowanych oryginalnym plików komponentu com_content ?
Z tego co widzę podkategorie są poprawnie pobierane. Problem leży wg mnie w samym widoku.
To, że podkategorie są poprawnie pobierane widać tutaj: http://hazmid.webd.pl/index.php?option=com_content&view=categories

hazus
31-07-2013, 19:16
niestety nic nie robilem oprocz aktualizacji

hazus
31-07-2013, 19:48
Juz doszlem dzieki za 1 wskazowke w Opcje listy jednej kategorii -> Kategorie bez pozycji ustawilem na Pokaz i dziala wszystko. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

ramiro
01-08-2013, 23:40
Mam podobny problem jak kolega, ale co ciekawe po instalacji na Joomla! 2.5.13, a teraz na 2.5.14 nadal nie mam możliwości publikowania treści mimo stanu opublikowania w PA, na froncie strony brak wiadomości. Podkategorie strona pobiera zaś artykułów już nie. Pomoże ktoś?

ramiro
02-08-2013, 01:10
Mogę publikować treści, a te artykuły, które były w tych dwóch kategoriach mimo, że są dostępne z PA, mimo że są w bazie danych jako opublikowane nie zostają wyświetlane. Sprawdzałem i resetowałem opcje omawiane powyżej.

ramiro
02-08-2013, 01:57
Problem rozwiązany. Aktualizacja php na serwerze, a właściwie przekierowanie .htaccess do korzystania z wersji php 5.3 ukazało problem. Joomla! ukazywał tematy jako opublikowane, po aktualizacji ukazał je w prawdziwej odsłonie. Redaktor/Administrator ustawił tematy z czasem wygaśnięcia, natomiast Joomla! w starszej wersji php ukazywała tematy jako opublikowane. Po ustawieniu na korzystanie z php 5.3 Joomla! ukazał ikony prawidłowo. Może się to komuś przyda.
Pozdrawiam.