PDA

Zobacz pełną wersję : błedne wyświetlenie szablonu w IE9



anja22
01-08-2013, 14:23
Witam,
mam mały problem tworze stronę na wersji Joomli 2.5.8. Przerabiam na swoje potrzeby szablon Beez5, większość czasu pracuje na przelądarce Firefoks lub Chrom. 6856I wszystko wygląda elegancko, natomiast otworzenie tej samej strony przez IE9 powoduje że menu się rozjeżdża 6857.
Co może być powodem?

Niestety nie dam rady podać adresu stronki, gdyż znajduje się na serwerze firmowym bez dostępu z zew.:(

Z góry dziękuje za pomoc

Pozdrawiam Ania

zwiastun
01-08-2013, 15:20
Powodem może być po prostu niedostosowanie kodu menu do wymagań przeglądarki IE9. Skorzystaj z narzędzi projektanta i sprawdź, co powoduje przesunięcie w dół.

PS
mam mały problem tworze stronę na wersji Joomli 2.5.8.
Aktualny Joomla ma numer 2.5.13, a dziś pojawi się prawdopodobnie 2.5.14 - jesteś kilka miesięcy do tyłu. Aktualizacja do nowej wersji to jedno kliknięcie Nie denerwuje Cię, że za każdym razem, gdy wchodzisz na zaplecze, to ikony skrótów powiadamiają Cie, że Joomla jest nieaktualny, że rozszerzenia są nieaktualne? Kto źle zaczyna, to dobrze raczej nie skończy.

anja22
02-08-2013, 07:34
Co rozumiesz przez "narzędzia projektanta", jestem laikiem i nie dokońca jeszcze się odnajduje w tej tematyce. w jakich plikach mam szukać problemu??


PS
a co do aktualizacji Joomli, muszę poczękać aż administrator sieci firmowej wróci z wakacji.

Gall Anonim
02-08-2013, 15:32
tworze stronę na wersji Joomli 2.5.8.

muszę poczękać aż administrator sieci firmowej wróci z wakacji.
Należy tylko zazdrościć administratorowi który od czasów wersji 2.5.8 jest na wakacjach :lol:
================================================== =================
Przy okazji - nie wiem czy zauważyłeś - to jest część forum odnosząca się do Joomla 3.x
Przenoszę