PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana daty utworzenia artykułu



Gibon123
02-08-2013, 00:12
Witajcie
Kiedyś przy tworzeniu artykułu mogłem ustawić datę jego utworzenia, publikacji, itp. Teraz od jakiegoś czasu nie mogę. Nie jestem w stanie określić od kiedy dokładnie. Po prostu nie ma juz tych okienek do zmiany.
Podejrzewam, ze to się stało, kiedy przenosiłem się z 1.5 na 2.5, bo od tamtego czasu spotykam też inne błędy. Np. w panelu sterowania tam gdzie jest moduł sprawdzający aktualnośc joomli, ciągle wyświetla mi, że mam najnowsza wersję, chociaż wypuścili już kilka nowych.

pyziak
02-08-2013, 09:18
Na początek nadpisz wszystkie pliki najnowszą wersją Joomla!, oraz wykonaj operację naprawy tabel w bazie z poziomu phpMyAdmin'a

Gall Anonim
02-08-2013, 15:22
Najpierw kopia zapasowa - potem:
Problem numer jeden - wejdź w konfigurację domyślną dla artykułów (opcje) i daj zapisz
Problem numer dwa - wejdź w instalator - wejdź w aktualizacje - wyczyść casch aktualizacji - daj wyszukaj aktualizacje - jak objaw nie zniknie - wymuś aktualizcję instalując paczkę aktualizacyjną ręcznie - potem powinno się poprwić, w instalatorze masz również narzędzie do sprawdzania BD - użyj go.
Pamiętaj - zanim spróbujesz wykonać to co napisałem zrób kopię zapasowącałej witryny - chociażby korzystając z akeeba
Pzdr

Gibon123
03-08-2013, 23:29
Zapomniałem dopisać, że migrowałem przy pomocy Akeeba, a nadpisywanie oryginalnymi plikami nie pomagało, ale mniejsza z tym, bo porady pomogły.
Zapisałem jeszcze raz konfigurację artykułów i wyczyściłem cache aktualizacji.
Działa jak wczesniej, dzieki wielkie, leci lajk.
Edit.
Napisze jeszcze tutaj, bo wydaje mi się, że kolejny problem ma tą samą przyczynę.
Nie działa mi szukajka na stronie, kiedy wpisuję jakies hasło, wyświetla mi:
"Łącznie: 0 znalezionych pozycji."
I tak za kazdym raziem.