PDA

Zobacz pełną wersję : JoomGallery - widok galerii



sake11
05-08-2013, 18:31
Witam

Potrzebuję uzyskać taki efekt
http://www.chopin.edu.pl/pl/galeria-zdjec
w galerii JoomGallery.

Problem polega na tym że w konfiguracji w zakładce "Widok galerii" jest opcja "Pokaż podkategorie", która powoduje wyświetlenie się drzewa podkategorii a ja potrzbeuję wyświetlenie miniatur z opisem i tyrułem jak w przykładzie. Czyli nadrzędna kategoria to by było "Rok akademicki 2012/2013" a podkategoria "czerwiec28-30" i opis "Międzynarodowa Konferencja Europejski i ..."

Czy zna ktoś jakieś rozwiązanie dla tego problemu?

dawis123
07-08-2013, 18:36
Ja robiłem coś podobnego do tego w phoca gallery szybko i fajnie się dało zrobić :)

Tor_
07-08-2013, 20:25
Zdecydowanie lepiej nadaje się do tego sigplus lub Simple Image Gallery .Dzięki nim w prosty sposób osiągniesz zamierzony efekt o którym wspominasz

docxxx
08-08-2013, 11:10
Nie, nie nadaje się, bo nie masz kontroli na kategoriami, modyfikacją plików i itd. SP czy SIG to kontenery, do których wrzucasz zdjęcia i zapominasz. Po prostu mają się wyświetlać. JoomGallery to prawdziwe zarządzanie bibliotekami zdjęć. A podany wcześniej przykład wyswietlania zdjęć jest jak najbardziej do wykonania. Wszystko jest jednak w opcjach i dokumentacji, a nie na forum w dziale "nie chce mi się, pomóżcie".