PDA

Zobacz pełną wersję : Po włączeniu strony (Witryna wyłączona: NIE) nie działa menu.



010684
07-08-2013, 19:32
Witam.
Moja "zabawa" z joomla dopiero się zaczęła. Strona jest praktycznie gotowa do odpalenia. Do tej pory witryna była wyłączona i dostępna jedynie po zalogowaniu. Po zakończeniu prac przy wyłączonej witrynie wszystko działało - zdjęcia się odpalały, menu działało, przełącznik języka również. Po uruchomieniu strony (Konfirguracja globalna > Witryna wyłączona > NIE) i po wpisaniu adresu strony w przeglądarce ładuje się, ale nie działa całe menu, wybór języka i w zasadzie wszystko, gdzie pojawia się odnośnik do jakiegoś artykułu. Kompletnie nie mam pojęcia jak to zmienić. W Konfiguracji globalnej mam zaznaczone na TAK Proste adresy i Zastosuj przepisywanie URL. Pozostałe dwie opcje są na NIE, bo gdy były na TAK nie działało jak należy. Dodam, że będąć na stronie i włączając kolejne pozycje menu adres strony się zmienia, np. wybierając opcję kontakt wyświetla się adres: adres strony/kontakt.
Proszę Was o pomoc. Muszę uruchomić stronę jak najszybciej. Z góry dzięki za odpowiedzi.

shadow21
08-08-2013, 01:42
Proszę zmienić nazwę pliku htaccess.txt na .htaccess . Powinno pomóc.

010684
08-08-2013, 15:48
To już od dawna jest poczynione.

Interesująca jest zależność - użytkownik zalogowany to wszystko działa, storna udostępniona bez logowania - menu nie działa. Póki co wszystko działa na stronie jak powinno, ale bez użycia prostych znaków. Zależało mi na nich, ale jak ma nie działać to trudno, będą długaśne adresy. Mimo to czekam na wasze sugestie. Może jednak ktoś zna rozwiązanie i uda się proste adresy włączyć.