PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 3, na Vihost, Magiczne apostrofy



Terax
12-08-2013, 15:05
Witam,

Czy ma ktoś doświadczenie z Hostingiem Vihost.pl?
Ogólnie długo mam tam Hosting, tyle, że jak do tej pory nie była potrzebna mi ingerencja w php.ini, czy podobne rzeczy potrzebne do instalacji oprogramowania - jak to jest przy Joomla 3 i "jej" zaleceniami odnośnie magicznych apostrofów.

Niestety aktualna wersja oprogramowania PHP, jaka jest dostępna to: PHP version 5.3.25, gdzie przy próbie instalacji Joomla, wyrzuca informację o Apostrofach GPC.

Napisałem już do BOK w tej sprawie i czekam na odpowiedź, ale może któryś z Użytkowników również posiada stronę na tym Hostingu i poradził sobie z instalacją Joomli 3.x, bez ingerencji Administratorów Usługi?


Gdy sam wrzucę plik do katalogu głównego Joomla .htaccess z zawartoscią:

php_flag magic_quotes_gpc off
php_flag magic_quotes_runtime off

I próbuję wejśc na stronę instalacyjną Joomla otrzymuję informację, że taka strona nie istnieje (w zasadzie wyrzuca mi to na portalu postawionym na Drupalu, gdzie bez wczesniej wgranego pliku normalnie mam strone instalacyjną Joomli)

Kolejno-
Dopisanie w/w do pliku .htaccess - w głównym katalogu public_html (gdzie zainstalowany jest drupal i zawartość pliku .htaccess to informacje od "Drupala" odnośnie ustawień PHP) skutkuje


Internal Server Errorem 500


Próbowałem też po edycji wartości danych już tam zawartych:
php_value magic_quotes_gpc 0

z 0 na 1 lub pass

Ale nic się nie zmieniało, strona chodziła i proces instalacji, ale ustawienie Apostrofów nie ulegało zmianie


Wrzuciłem też przez Menadżer Plików z Panelu Hostingu plik php.ini do jakeigos nadgórnego katalogu "php" z wpsiem:
magic_quotes_gpc = Off
magic_quotes_runtime = Off
magic_quotes_sybase = Off

jednak i to nie dało żadneog efektu, ani pozytywnego, ani żadnego błedu...



Prosiłbym o informację, czy ktoś działą na Vihost.pl i czy poradził sobie z tą sprawą tam.

Pozdrawiam