PDA

Zobacz pełną wersję : Usunięcie daty z szablonu



Lordzik
05-02-2007, 16:14
Witam

W związku z tym, że przygotowywuje stronę w języku angielskim mam mały problem bo gdy ustawie język witryny angielskim wyświetla mi się na szablonie nazwa dnia poniedziałek 5.02.2007 oczywiście w języku polskim. Gdy zmienie język witryny na polski sytuacja zmienia się do postaci samej daty czyli 5.02.2007. Szukałem w modułach ale wszystko wyłączone. Nie ukrywam, że odpowiadałaby mi opcja samej daty a przecież na witrynie angielskiej nie zostawie dnia tygodnia w języku polskim. Bardzo proszę o pomoc jak się pozbyć tego ??:)

Pozdrawiam

josh
05-02-2007, 19:26
witam

format daty ustawiany jest w plikach jezykowych, folder language/polish.php i english.php

jesli chcesz usunac z szablonu to trzeba wyciac wpis: <?php echo mosCurrentDate(); ?> z index.php uzywanej templatki

Lordzik
06-02-2007, 00:33
:) Dziękuje Josh tego właśnie mi trzeba było. Załatwione :)

STxPawlo
24-04-2007, 16:33
mam ten sam problem co Lordzik mial... lecz niestety nie mam tej linijki w indexie w szablonie, a nie mam pojecia jak moge ta date usunac, gdyz mi ona nie odpowiada... na dole podalem link z moim index'em z gory dzieki za pomoc


http://www.speedyshare.com/635908645.html

zwiastun
24-04-2007, 16:36
Z powietrza ta data się nie wyświetla. Ale trudno Ci coś doradzić, bo link, który podałeś, prowadzi no... prawie w powietrze.:)