PDA

Zobacz pełną wersję : com wyświetlający pozycje artykułów



piter123
14-08-2013, 09:40
Witam, potrzebuję czegoś podobnego do tego DM Pinboard Lite. Chodzi tu o wyświetlanie artykułów nie na głównej a w danej kategorii. Proszę o jakąś podpowiedz bo na razie wszystko co znajduje jest modułem który umieścić mogę tylko na str głównej.

zwiastun
14-08-2013, 10:21
Możesz napisać jeszcze raz, o co Ci chodzi, bo to, co piszesz, nic nie znaczy.
- "chodzi o wyświetlanie artykułów nie na głównej, a w jakiejś kategorii" = strona i kategoria to pojęcia z dwóch różnych przestrzeni nazw
- "wszystko, co znajduje, jest modułem, ktory umieścić mogę tylko na str głównej" - od kiedy to moduły można umieścić tylko na stronie głównej?

piter123
14-08-2013, 10:31
Sorry. Już staram się to wyjaśnić. Potrzebuję czegoś do wyświetlania artykułów nie na stronie głównej tylko w danych kategoriach tzn główna --> kategoria 1 (i tu wyświetlają mi się artykuły w standardowym ustawieniu). Com o którym pisałem ma opcję przy robieniu menu w, której możemy użyć menu tego dodatku. Wtedy wszystko wygląda estetycznie. Teraz już rozumiesz? Wszystko co ściągam jest modułem i nie mam pojęcia jak można to tam wcisnąć. Ten jeden dodatek ma tylko opcję przy tworzeniu menu, gdzie możemy go wybrać i wszystko wygląda estetycznie. Niestety wywala mi przy nim błędy dlatego szukam czegoś innego... ;/ i nic nie widzę

zwiastun
14-08-2013, 11:35
O ile przedtem nie rozumiałem, o co Ci chodzi, to teraz nie wiem, z czym masz problem.
Komponent DM Pinboard Lite działa bez zarzutu. Pozycję menu tworzącą układ strony oferowany przez komponent można umieścić w dowolnym miejscu, niekoniecznie jako stronę startową. W parametrach komponentu można zdecydować, czy chcemy wyświetlać artykuły z jednej czy z wielu kategorii i wskazać, z których.
Niestety, nie da się uporządkować ich wg kategorii.

Do prezentacji artykulów można też skorzystać np. z modułu News Pro GK4

piter123
14-08-2013, 17:18
Po użyciu tego komponentu i wejściu w artykuł wyświetlają mi się tylko moduły ze str głównej. Po wył go wszystko jest w porządku. Co do News pro GK4 można ustawić go tylko na str startową. Przynajmniej nie znam rozwiązania żeby był widoczny w kategorii. Nie znasz jeszcze jakiś innych komponentów. Trochę się naszukałem i nic nie znalazłem ;/