PDA

Zobacz pełną wersję : Po usunięciu strony startowej strona nie działa jak należy



peqon
16-08-2013, 19:16
Witam piszę ponieważ po usunięciu pozycji menu Strona Główna, której typem było "Artykuły wyróżnione - przegląd" coś się posypało lecz nie mam pojęcia co...

Otóż teraz gdy próbuje zrobić od nowa takie same menu, pojawiają się cztery całe artykuły i trzy odnośniki, chociaż wcześniej z takimi samymi ustawieniami pojawiały się wszystkie w całości.

Dodam że w artykułach nie grzebałem więc to raczej nie ich wina, tak samo szablonu, ponieważ na wszystkich jest tak samo.
a na końcu wyświetlane jest:

Strona 1 z 2
Start
Prev
1
2
Next
Zakończenie


Z góry dzięki za pomoc, bo męczę się z tym kilka godzin :zly:

peqon
18-08-2013, 08:14
Dodam że posprawdzałem, i najprawdopodobniej to problem z typem modułu "przegląd" ponieważ nie działa ani "Artykuły wyr óżnione - przegląd" ani "Jedna k ategoria artykułów - przegląd". Tylko niestety nie wiem jak to naprawić...

Jeśli ktoś zna inny dobry moduł do przeglądu artykułów, lub potrafi naprawić oryginalny moduł z joomla, to proszę o pomoc.

PS: dodaje także wersje joomli:
Joomla! 2.5.9

zwiastun
18-08-2013, 12:39
1.

Otóż teraz gdy próbuje zrobić od nowa takie same menu, pojawiają się cztery całe artykuły i trzy odnośniki, chociaż wcześniej z takimi samymi ustawieniami pojawiały się wszystkie w całości.

Kolego, cudów nie ma. Tobie się tylko wydaje, że poprzednie ustawienia były takie same.
Tutaj masz pomoc podręczną dotyczącą ustawień przeglądu artykułów wyroznionych: http://wiki.joomla.pl/Pomoc25:Menu Pozycja menu Artykuły Przegląd artykułów wyróżnionych.

2.


PS: dodaje także wersje joomli:
Joomla! 2.5.9
To najwyższa pora, aby uaktualnić do najnowszej wersji - 2.5.14.