PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent Reklamy (Banners) - kliknięcia a reklamy tekstowe



vereb
21-08-2013, 10:02
Witam ponownie, nie umiem znaleźć odpowiedzi więc zwracam się do fachowców.

Chcę umieścić tekstowe reklamy (linki) na stronie. Problem jest taki, że zliczanie kliknięć działa tylko dla plików graficznych, a nie dla tekstów (nie wiem czy dla swf bo nie sprawdzałem, ale myślę że jeśli mam zagnieżdżone linkowanie, a nie odgórne-joomlowe, to zliczania nie będzie). Wiadomo, że linki tekstowe ze słowami kluczowymi są lepsze z punktu widzenia pozycjonowania.

Czy standardowy-jomlowy komponent+moduł sobie może z tym poradzić czy muszę szukać innego rozwiązania? Jeśli tak to jakie byście proponowali?

Pozdrawiam

vereb
21-08-2013, 10:46
Jeszcze jedna rzecz - wiem że nie ma tego w standardowym komponencie, ale może jest inny który ma taką funkcjonalność - chodzi o nie zliczanie wyświetleń i kliknięć z jakiegoś adresu IP. Ja jako admin wchodzę na stronę i nie chce aby było to zliczane jako wyświetlenie. Zdarza się, że sprawdzając wyświetlanie jakiegoś artykułu, wprowadzania zmian lub innych czynności związanych z administrowaniem stroną muszę wyświetlić wielokrotnie stronę. Jeśli klient wykupi daną ilość wyświetleń, chcąc być w porządku w stosunku do niego, nie chcę nabijać pustych wyświetleń/kliknięć.