PDA

Zobacz pełną wersję : ceny promocyjne i wyglad artykulow



vector vapor
24-08-2013, 21:49
witam serdecznie:)
to moj pierwszy post na tym forum i mysle ze nie ostatni:)
tak w skrocie prowadze sklep na terenie uk. sklepik joomla mam od kilku dni bardzo fajny z reszta ale do rzeczy.
probowalem znalesc odpowiedzi na tym forum - bezskutecznie (sporo tu tego)
pytanka

1. czy jest mozliwosc ustalenia cen promocyjnych tak aby w sklepie byly widoczne stara cena np przekreslona i cena w promocji. obecnie nawet nie wiem jak ustawic produkt w promocji.

2 czy taki produkt w promocji jest jakos szczegolnie widoczny w sklepie??

3 bylo by super jak by ktos podal link do teutoriala jak prowadzic taki sklep. chodzi mi o promocje, stale upusty dla klijetow(rabaty) itd
z gory dziekuje za odpowiedz

webmario
25-08-2013, 10:07
Witam. Przecież Joomla! to nie sklep. Chyba prędzej używasz jakiegoś komponentu? Zmieniać można dużo, a nawet wszystko. Wymagana jest jednak znajomość php i css.

P.S. Czy na na terenie UK nie używa już się polskich znaków?

vector vapor
25-08-2013, 14:28
o rany wiecie o co mi chodzi Joomla - virtuemart potrzebuje jaks porade (teutorial) jak prowadzic taki sklep

co do znkaow - webmario czepiasz sie troszeczke. sprobuj sobie zrobic polskie znaki na ang. klawiaturze i z ang softem. wiem ze wyglada to slabo ale co poradzic. nie mam czasu na zmiany :)

zwiastun
25-08-2013, 14:52
o rany wiecie o co mi chodzi Joomla
Niestety, tylko tak Ci się wydaje. Komponentów sklepów dla Joomla jest co najmniej kilka bardzo popularnych.
O ile mi wiadomo, Helion wydał książkę o VM

co do znkaow - webmario czepiasz sie troszeczke.
Przykro mi, ale @webmario się nie czepia. Być może bełkocik, jaki wskutek niestosowania polskich znaków powstaje, Tobie nie przeszkadza, ale innym przeszkadza. Wypowiedzi na forum to jednak nie SMS-y. Ustawienie klawiatury, aby obsługiwała polskie znaki, to nie jest żadna filozofia. Wszyscy uzyskują polskie znaki na "angielskiej" klawiaturze. Bo "polskich" klawiatur nikt nie produkuje.

Jeśli znasz język angielski, wydano również książki o VM w języku angielskim, ponadto instrukcję zamieszczono również na stronie projektu.
Przewodnik po polsku, niestety, do starszej wersji, masz tutaj
http://wiki.joomla.pl/VirtueMart

souacz
25-08-2013, 23:12
Zajrzyj na polskie forum virtuemart lub na angielskie (obszerniejsze).

Bądź przygotowany na to, że ten sklep ma wiele bug-ów, które trzeba poprawić (info na w/w forach), najgorsze jest to, że w kolejnych wersjach jedne są likwidowane ale dochodzą nowe.

Jeśli jesteś początkujący i nie czujesz się za dobrze w php czy css - zmień lepiej skrypt sklepu, na joomla extensions znajdziesz ich kilka.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4