PDA

Zobacz pełną wersję : Artykuły na stronie głównej - nie wyświetlają się



LepszaStronaMuzyki
26-08-2013, 10:50
Siemka

Z góry przepraszam, że piszę o czymś tak banalnym ale mam problem i nie wiem jak sobie z tym poradzić.
Artykuły na stronie wyświetlają się tylko z jednej kategorii, pomimo ustawienia kilku.

dodałem w menu > artykuły wyróżnione - przegląd i ustawione jako strona domyślna. w opcji wybierz kategorię zaznaczyłem te które mnie interesują alt rock i metal oraz lubelskie a pokazuje się tylko alt . gdzie coś jeszcze muszę ustawić?
to czeski błąd i banalny ale nie pamiętam pomożecie?

Dziękuję

zwiastun
26-08-2013, 12:51
Może masz za dużo wyrożnionych i kolejność kategoriami, w efekcie nie obejmuje wyróżnionych z pozostałych kategorii

LepszaStronaMuzyki
26-08-2013, 12:59
Może masz za dużo wyrożnionych
jak usunąłem kategorię alternatywa cały front zniknął nie było żadnych artykułów wyróznionych pomimo ustawionego LUbelskiego z podkategoriami.
poza tym miałem czasempo 100 wyróżnionych i było ok:)


kolejność kategoriami, w efekcie nie obejmuje wyróżnionych z pozostałych kategorii
Nie rozumiesz możesz inaczej to opisać :) Dziękuję

Jola
26-08-2013, 14:31
Witam,
takie objawy wskazują na błąd w składnii artykułu (artykułów) lub szablonu.
Jesli mowa o stronie, którą reklamujesz - ma w takim stanie nadmiarowy zamykający div.

LepszaStronaMuzyki
26-08-2013, 16:14
Jola - nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale mam sprawadzić artykuły czy gdzieś nie ma div w nich? i jak jest zamienić na proste? np <div media> na <p media> ??
Tak sprawa dotyczy strony, jeżeli chodzi o szablon nic w nim nie ruszałem - czyli musi być coś z artykułami siądę i przejrzę wszystkie na spokojnie z róznych działów:)

Jola
26-08-2013, 16:31
Mam nadzieję, że nie wklejasz tekstów z Worda. Jeśli tak - to masz winnego!
W innym przypadku podziałaj na kategorii (kategoriach), która stwarza kłopoty - sprawdzaj artykuły przez ich stopniowe opublikowanie (najpierw je odpublikuj)

LepszaStronaMuzyki
26-08-2013, 16:36
Oczywiście, że nie dodaję artykulów z Worda :) bo za to bym dostał tutaj taki ochrzan... artykuły były kopiowane ze strony do notatnika i z notatnika do tej aktualnej:)

W innym przypadku podziałaj na kategorii (kategoriach), która stwarza kłopoty - sprawdzaj artykuły przez ich stopniowe opublikowanie (najpierw je odpublikuj)
sprawdzę wszystkie artykuły w J , te które stwarzają problem i te które nie, po kolei może to rozwiąże problem:) Dziekuję:)

LepszaStronaMuzyki
26-08-2013, 18:34
Zrobiłem tak:
Wycofałem wszystkie, nastepnie opublikowałem lubelskie zadziałało, publikowałem co 3 -4 każdy artykuł z alt i było ok i artkuły wszystkie są.

Natomiast dodając nowy artykuł na stronie z działu Lubelskie lub podkategorii Lubelskie nadal się nie pojawia, a widoczny jest w ostatnio dodanych!
I druga sprawa dodając nowy artykuł bez wybranej kategorii czyli bez filtrowania kategorii w artykułach, artykuł od razu ma przypisaną kategorię Rock, Metal Alt (którą mogę zmienić)

Czasem w html pojawi się znacznik <span> lub <ul> <li> gdzie ja ich nie dodałem.. i nie wiem jak powstały.. wyczyszczę je gdzie być nie muszą..

LepszaStronaMuzyki
26-08-2013, 21:23
po Wyczyszczeniu atykułów z różnego typu <span> i po dodaniu <p> i </p> , rozdzieleniu tekstu od dodawanego video z youtube - artykuły nadal nie dodają się z działu Lubelskie.
I nadal mam że artykuł ma domyślnie wybraną kategorię Rock, Metal Alt pomimo braku zastosowania filtrowania:(

Jola
27-08-2013, 01:36
Bez dostępu do strony więcej nic nie poradzę.

LepszaStronaMuzyki
27-08-2013, 08:20
To są ustawienia z zaplecza, ewentualnie jak któreś potrzebujecie piszcie:)
6942694369446945

- - - Updated - - -

Zrobione :) już są dobrze z tego co widzę i z dowolnej kategorii się dodają a trzeba ustawić było Opcje Wspólne> Ustaw Kategorie - Nie Ustawiaj6946

Ale nie rozumiem dlaczego przy dodawaniu artykułu od razu mam ustawioną kategorię Rock, Metal Alt ??

zwiastun
27-08-2013, 16:12
Zrobione już są dobrze z tego co widzę i z dowolnej kategorii się dodają a trzeba ustawić było Opcje Wspólne> Ustaw Kategorie - Nie Ustawiaj

I co mam powiedzieć? :)


Może masz za dużo wyróżnionych i kolejność kategoriami, w efekcie nie obejmuje wyróżnionych z pozostałych kategorii

LepszaStronaMuzyki
27-08-2013, 22:53
OK Przepraszam Zwiastun, że się Ciebie nie posłuchałem :( jakbym wiedział, że to tu od razu bym zmienił:)

zwiastun
27-08-2013, 23:00
Nie ma za co przepraszać. :) Dobrze, że się w końcu wyjaśniło.