PDA

Zobacz pełną wersję : problem z rejestracją joomla 3.1



emek
26-08-2013, 13:27
Witam ponownie,
Tym razem mam problem z rejestracją, a mianowicie z konfiguracją pól podczas rejestracji, według zasad, żeby nie marnować czasu profesjonalistów, przeczesywałem internet, znalazłem artykuł w joomla wiki : http://wiki.joomla.pl/Konfiguracja_zasad_rejestracji_u%C5%BCytkownik%C3% B3w, jednak opisana tam sytuacja nie odnosi się do joomla 3.1 : w karcie "System" nie ma grupy ustawień Użytkownicy, natomiast w pozycji menu "Użytkownicy", gdzie wchodzę później w opcje nie ma nic na temat jakichkolwiek zmian, konfiguracji..

AndiC
26-08-2013, 15:53
w karcie "System" nie ma grupy ustawień Użytkownicy
Tam nie ma, ale już w "Ustawieniach globalnych" jest.
Może tak rozejrzyj się dookoła zanim napiszesz następny post ?
I cytat, czyli to co pominąłeś:
"Aby skonfigurować reguły rejestracji

Podstawowe reguły rejestracji użytkowników ustalamy na stronie Konfiguracja globalna ..."

emek
27-08-2013, 13:23
witam,
karta System znajduje się w Konfiguracji globalnej, a w niej samej mam tylko " Ogólne ", " Optymalizacja dla wyszukiwarek ", " Ciasteczka ", " Metadane ", K problem rozwiązałem <chodziło o rejestrację w k2> po długim grzebaniu w php szablonu (register.php): rejestracja w jakiś magiczny sposób zmieszała mi się z rejestracją wg. szablonu którego używam (s5 vertex), dalej nie wiem jak to działa, ale działa
pozdrawiam ;)