PDA

Zobacz pełną wersję : Jak podłączyć artykuł do galerii?



kylo
06-02-2007, 10:52
Na początku opisze swój projekt żeby było jaśniej. Chce stworzyć coś w stylu portfolio. Po kliknięciu na link w menu w głównym polu pojawi się lista projektów. Po kliknięciu na wybrany projekt (jak w ogole wstaiwc link? a raczej do czego to ma byc link) pojawi się małe menu z polami opis, galeria, recenzja. Wiadomo, że opis i recenzja to jakieś artykuły , a galeria to np kategoria w galerii pony lub innej. Jak zrobić żeby wyświetlała się akurat ta galeria której dotyczy projekt jak również odpowiednia recenzje i odpowiedni opis?

W ogole nie wiem jak sie za to zabrać. Nawet najdrobniejsze sugestie mogą naprowadzić mnie na odpowiedni tor więc mam nadzieje, że nie otrzymam samych odpowiedzi mówiących że przecież mogę poznać całą jomle sam i nie zadawać pytań :) (przeglądając posty zauważyłem taką tendencje ) .

kylo
06-02-2007, 15:08
Sam sobie częsciowo odpowiem. Pokombinowałem troche i zrobiłem tak. Po kliknieciu na portfolio na głownej stronie pojawia sie Menu z lista projektów. Po kliknięciu na jeden z nich pojawia się kolejne menu z polami recencje, galeria, opis. Właściwie mógłbym być z tego zadowolony, ale wstawianie kolejnych projektów jest dosyć mocno skomplikowane - docelowo ktoś inny będzie to robił.

Jest może jakiś komponent który umożliwiłby dodawawnie takiego projektu (opis+galeria+recenzje) w jednym oknie? albo przynajmniej żeby można było wskazać który tekst i która galeria nalażą do danego projektu.

kurtz
05-03-2007, 19:52
[...]

zwiastun
05-03-2007, 19:54
Jest komponent portfolio na dodatek polskich projektantów

kurtz
05-03-2007, 20:29
[...]

zwiastun
05-03-2007, 20:30
portfolio jest na joomla.org