PDA

Zobacz pełną wersję : phocagallery enlarge images



dziadzia
26-08-2013, 18:31
Witam,

problem polega na tym, że wgrywam nowe zdjęcia do galerii w Phocagellry, dodaje je do kategorii i zamiast miniaturki zdjęcia mam napis "enlarge image"... co to ***** jest? Nie ogarniam tego, ponieważ nawet jak biorę zdjęcie które już jest na stronie i dodaje do do tej kategorii wyświetla mi się to samo...

Bardzo proszę o pomoc, bo nerwy mam straszne :D

zwiastun
26-08-2013, 19:03
co to ***** jest?
Cokolwiek tam wstawiłeś, to nie wypadało. Nawet, jeśli to były gwiazdki.
Możliwe, że w międzyczasie zmieniłeś ustawienia i określiłeś inne limity dla przesyłanych zdjęć.

dziadzia
26-08-2013, 19:17
Sory, ale ciśnienie podskoczyło dość mocno.

Gdzie w ogóle można zmienić jakieś ustawienia dla phocagallery? Ja osobiście nic nie zmieniałem, ale nie jestem jedynym użytkownikiem tej strony. Jak daję multi upload to wyskakuje mi ten sam komunikat co wcześniej o maksymalnej wielkości zdjęcia oraz pojemności. Zdjęcia mieszczą się oczywiście w tym. Najdziwniejsza opcja to taka, że jak dodam zdjęcie z innej kategorii w której normalnie się wyświetla do kategorii "wakacje" wtedy dopiero pojawiają się te problemy.

Tor_
26-08-2013, 20:22
Zaplecze ->Komponenty->Galeria phoca->Pulpit ->Opcje(po prawej u góry obok ikony pomoc.)Tutaj możesz skonfigurować najważniejsze ustawienia Galerii