PDA

Zobacz pełną wersję : Brak lewej i prawej kolumny (brak pozycji)



vanbeler
26-08-2013, 19:53
Witajcie serdecznie mam problem a czas nagli
Zainfekowali wczesniejszą stronę na joomla 1.7 wiec stwierdziłem z właścicielem że zrobię nową na joomla 3.x
Zainstalowałem, przerzuciłem mnóstwo artykułów ręcznie (wiec nibardzo chcę instalować jej od nowa.
Zacząłem obrabiać szablon i okazało się że znikneło mi mnóstwo pozycji (głównie lewa i prawa kolumna), szablon to standard bez3.
Macie jakis pomysł, próbowałem dodać recznie pozycję i po wpisaniu /?tp=1 nie wyswietla się. Jest tylko position-0, position-1, position-2, position-14, position-0 oraz position-debug, a pomiędzy nic.
adres: pionierjastrzebie.com
jest tam blokada hosta przez admina wiec podaje hasło i login aby zobaczyć:
l: blokada
h: blokada
Pomóżcie bo na czasie mi zależy
Pozdro

vanbeler
26-08-2013, 21:01
Najlepsze że zainstalowałem na subdomenie ponownie i też niema

zwiastun
26-08-2013, 21:54
Zacząłem obrabiać szablon i okazało się że znikneło mi mnóstwo pozycji (głównie lewa i prawa kolumna), szablon to standard bez3.
A skąd ktokolwiek tutaj ma wiedzieć, co Ty w tym szablonie masz, na czym polegało Twoje "obrabianie" szablonu, itp. Zapewniam Cię, że w oryginalnym szablonie Beez wszystko jest na swoim miejscu, niczego tam "nie wcięło".
Instalowanie w subdomenie to próba odprawienia gusłów. Jeśli pozycji nie ma w szablonie albo kod został zepsuty, to pomoże tylko naprawienie kodu albo użycie poprawnego szablonu a nie próby szukania przyczyny tam, gdzie jej być nie może.

vanbeler
26-08-2013, 22:09
Wyjasniło się
Zrobiłem backup akeebą i przeniosłem ze starego hosta easyisp na linuxpl.com i tam wszystko smiga jak należy. Easyisp do bani
Dzięki za chęć pomocy