PDA

Zobacz pełną wersję : [REQUEST] Moduł dla J 2.5 - ewidencja sprzętu teleinformatycznego



KahrloS
27-08-2013, 13:51
Witam serdecznie

Czy ktoś z Was spotkał się może z modułem albo całym komponentem do J 2.5 służącym do ewidencji sprzętu teleinformatycznego ??

Chodzi mi o przypisanie użytkowników do sprzętu + ich ewidencja z możliwością wydruku że np. Kowalski ma Lenovo 3000n100 o numerze XYZ, od dnia xx.xx.xxxx, ewentualny telefon komórkowy - model + numer i jakaś klauzurka w standardowej formie że posiadacz sprzętu zobowiązany jest itd, itp.

Lub jeśli istnieje to jakiś moduł lub komponent z możliwością własnoręcznej edycji interesujących mnie pól i treści pod swoje potrzeby

trzepiz
27-08-2013, 19:11
Hymmm ..

Nie wiem czy K2 i dodatkowe pola nie załatwiłyby sprawy. Robisz w K2 Kategorię "Pracownicy" do niej tworzysz grupę interesujących cię pól np:

Telefon;
Laptop;
Kamera;

itd.

Dodajesz artykuł K2 (gdzie tytuł jest imieniem i nazwiskiem osoby) do kategorii pracownicy i pokazują ci się na dole dodatkowe pola, w które możesz wprowadzić interesujące cię dane.
Oczywiście musisz pamiętać, że te dane są dość poufne i chyba nie masz zamiaru ich "wystawiać" w internecie :)
O ile dobrze myślę, chcesz zrobić stronę intranetową dla wewnętrznych potrzeb firmy ...

KahrloS
09-09-2013, 14:30
Hej - tak tak, zgadza się chodzi o aplikację wewnątrz firmową :) dziękuję za podpowiedź - zaraz zapoznam się z możliwościami K2