PDA

Zobacz pełną wersję : Bardzo ważne! Fatal error! : Class 'JParameter' not found in.....



Airadm
31-08-2013, 10:37
Witajcie,
w was moja jedyna nadzieja.

Gdzy modernizowałam strone, zainstalowałam aktualizacje joomla na Joomla! 2.5.14. Przed tym jak brałam podglad strony nie było problemu, problem wtedy miałam inny photo gallery zamiast zdjec pokazywąłm mi białe kratki z przekresonym na czerwono kółkiem. Ale najważniejsze jest ten bład.

Nie ma strony jak wpisuje link, ani jak daje na podglad witrynę tylko jakis Fatal error: Class 'JParameter' not found in /home/gynox/domains/fotofilm-enowacka.pl/public_html/plugins/content/jwsig/jwsig.php on line 40.
Nie wiem o co chodzi... i boje sie ze stronę szczelił szlak a tego bym nie zniosła...bo była cała zrobiona a ja ja tylko przejełam. Ratunku pomóżcie proszę.... Nie jestem zadnym informatykiem tylko normalna osobą... ;(

palyga007
31-08-2013, 12:44
Hmm.. zawsze wiedziałem, że nie jestem normalny...

A dostęp do zaplecza masz?
Wygląda na to, że jest jakiś problem z galerią simple image gallery Sprawdź czy wersja, którą posiadasz jest najnowszą, dostosowaną do danej wersji J!.

KES
31-08-2013, 13:21
Może spróbuj wyłączyć plugin jwsig
lub w tym pliku o którym piszesz na samym początku po:

defined('_JEXEC') or die;
dodaj:

jimport('joomla.html.parameter')

chodź dziwne bo tą klasę ładuje framework. Sprawdź może czy ten plik znajduje się pod ścieżką:

libraries/joomla/html/parameter.php