PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł archiwum - wyświetla tytuły artykułów ale linki do artykułów nieaktywne.



damton
31-08-2013, 19:45
Dzień dobry.
Przeszukałem wiele postów dotyczących modułu archiwum na tym forum ale nie znalazłem rozwiązania mojego problemu.

Mam achiwum (pozycja menu "Artykuły archiwalne"). Rozumiem, że na liscie pokazują się artykuły, których status jest ustawiony na "Zarchiwizowano".
Po kliknięciu tej pozycji menu (nazywa się"Archwum") wyświetlają się tytuły artykułów archiwalnych (działa nawet filtr), ale nie można zajrzeć do tych artykułów - jest sama lista tytułów i po kliknięciu na jakiś tytuł - nic się nie dzieje - brak linku - sam tytuł.


Jak to naprawić? Chodzi o to by użytkownik miał dostęp nie tylko do tytułów artykułów archiwalnych ale też móg zobaczyć taki artykuł.

Szablon mam iFreedom , joomla 2.5.11 a adres strony to www.zszagorzyca.pl (http://www.zszagorzyca.pl)

Proszę o pomoc... dopiero zaczynam przygodę z joomlą... przepraszam więc jeśli pytanie zbyt banalne.

Karol99
31-08-2013, 22:44
A czy czasem w ustawieniach pozycji menu "Archiwum" --> Opcje artykułu --> Tytuły łączem nie masz ustawione "Nie"? Albo takie ustawienie nie jest dziedziczone?

damton
01-09-2013, 11:52
A czy czasem w ustawieniach pozycji menu "Archiwum" --> Opcje artykułu --> Tytuły łączem nie masz ustawione "Nie"?
...rzeczywiście zmieniłem "tytuły łączem" na "TAK" i to rozwiązało problem.
Dziękuję.