PDA

Zobacz pełną wersję : Większe odstępy między artykułami



WhitePatriot
31-08-2013, 22:19
Cześć, jak zrobić większe odstępy między artykułami?

Link do strony:
http://www.4lo-lukow.pl/strona-glowna/aktualnosci

Do tej pory bawiłem się w entery pod koniec artykułów i tekst się nie zlewa, przerwy są... Teraz jednak potrzebuję bardziej "profesjonalnego" rozwiązania.
Proszę o pomoc ;) Bawię się w FireBugu, ale bez efektów.

Bazyl
31-08-2013, 22:44
Hej,

.jsn-articlecols {
float: left;
margin: 30px 0;
}

WhitePatriot
16-06-2014, 22:01
Witajcie!

Po aktualizacji Joomli oraz Szablonu modyfikacja Bazyla niestety nie działa... Problem zatem nadal aktualny.
Próbowałem sam zmienić chociażby parametr ".row-fluid:before, .row-fluid:after", ale jest to bardzo złe rozwiązanie, gdyż oprócz odstępów pomiędzy artykułami - chociażby stopka robi się większa...

Ktoś coś pomoże? ;)
Link do strony oraz opis problemu w pierwszym poście.

zwiastun
16-06-2014, 22:17
Zainteresuj się narzędziem Firebug do Firefoxa czy Zbadaj element w Chromie.

WhitePatriot
16-06-2014, 22:31
Od dawna używam FireBuga, ale akurat w tym wypadku jakakolwiek zmiana odstępu pomiędzy artykułami kończy się albo niepowodzeniem, albo wpłynięciem na inne elementy strony (na przykład na stopkę, która powiększa się wraz z "dodaniem odstępów", gdy zmodyfikuję .row-fluid:before, .row-fluid:after [a to proponuje mi FireBug])...

zwiastun
16-06-2014, 23:08
Firebug pokazuje również, jakimi klasami jest opisany kontener, a w nim jest nie tylko klasa .row-fluid, ale np. .items-row, czy .row. Kto Ci powiedział, że możesz tylko odnosić się do klas, które Firebug wyświetl;a po prawej stronie konsoli