PDA

Zobacz pełną wersję : Ostrzeżenia w3c validation



kurde
01-09-2013, 23:16
Witam. Dopiero zaczynam przygodę z joomla, zrobiłem dwie stronki. Jedna z nich to http://www.sordyl-wojcik.pl
Chciałem sprawdzić, czy w3c wykrywa jakieś błędy. Było ich sporo, wszystkie usunąłem, ale jest dużo ostrzeżeń i nie wiem jak sobie z nimi poradzić.
Ostrzeżenia te pojawiały się na stronie http://jigsaw.w3.org/css-validator/. Czy ktoś może mi dać jakąś wskazówkę?


Dodatkowo proszę o ocenę strony. :) thanks.

kurde
02-09-2013, 19:44
Co nikt nie wie jak usunąć te ostrzeżenia. Niech ktoś pomoże please.

kurde
02-09-2013, 21:49
No dalej, niech ktoś napisze w końcu. Bo ocipieje.

zwiastun
02-09-2013, 23:26
Walidator pokazuje, że nie ma błędów. Angielski tekst w wolnym tłumaczeniu na polski mówi, że nie można znaleźć komunikatu ostrzegawczego dot. rozszerzenia dostawcy (???) - prawdopodobnie chodzi o własności z przedrostkami typu -moz-, -webkit-, które nie należą do standardu CSS, ale trudno cokolwiek powiedzieć pewnego.
Praktycznego znaczenia to nie ma, CSS jest poprawny.

GOGOKOM
03-09-2013, 09:59
A tym made by to zbierasz spam na pocztę, zrób sobie stronę a nie rozdawaj maila spamerom (sam na jednej stronie jak byłem młody (nie wiekiem:D) zostawiłem mail i teraz ... a adresu nie chcę zmieniać)

kurde
03-09-2013, 18:04
Dzięki za dobre rady. Mam nadzieje, że żaden spamer mnie nie dopadnie. :) Za niedługo ruszę ze swoją stroną, ale póki co to babram się z cudzymi.

- - - Updated - - -

Ok. Stwierdziłem, że olewam te ostrzeżenia, za dużo bym na to stracił czasu.

GOGOKOM
04-09-2013, 11:35
Dziękuję za reputację

kurde
05-09-2013, 16:31
Witam. A gdybym jednak chciał usunąć te ostrzeżenia, i gdybym usunął wszystkie właściwości - moz, co by się stało?

zwiastun
05-09-2013, 16:35
A co Ci to przeszkadza?
Przecież - jeśli je zastosowałeś, to w jakimś bardzo konkretnym celu. To są deklaracje potrzebne do obsługi własności CSS3 nieobsługiwanych przez niektóre przeglądarki, jeśli nie otrzymają takiej właśnie instrukcji.