PDA

Zobacz pełną wersję : Prawa dostępu



marcin_sz
04-09-2013, 19:49
Witam mam poważny problem z konfiguracją praw dostępu. Chciałem dla fundacji stworzyć portal wewnętrzny w celu komunikacji i organizacji pracy wolontariuszy.

Tłumaczę na czym to ma polegać

Jest kilka oddziałów, każdy oddział posiada wolontariuszy, instruktorów, liderów, kilku managerów oraz koordynatora.

Prawa dostępu tylko front:


Gość - nie zarejestrowany
Wolontariusz - wszyscy cała polska
W I, W II, W II ... - wolontariusze poszczególnych oddziałów, (jeden nie zagląda do drugiego)
i I, i II, i II... - instruktorzy poszczególnych oddziałów, (jeden nie zagląda do drugiego)
L I, L II, L II ... - liderzy poszczególnych oddziałów, (jeden nie zagląda do drugiego)


Prawa dostępu front oraz zaplecze:

Manager - wszyscy cała polska
M I, M II, M II ... - manager poszczególnych oddziałów, (jeden nie zagląda do drugiego)
K I, K II, K II ... - koordynator poszczególnych oddziałów, (jeden nie zagląda do drugiego)


I do tego wszystkiego, wszyscy z oddziału wysyłają - do osoby wyznaczonej z tego oddziału - raport z pracy tak że możesz zobaczyć tylko swój raport z ostatnich 12 miesięcy.

Gdyby tak ktoś mógł by mi pomóc i podpowiedzieć jak to ugryźć, byłbym dzwięczny.

zwiastun
04-09-2013, 22:24
A na czym miałaby polegać podpowiedź? Na wiki masz obszerny materiał na temat zarządzania uprawnieniami. W ub. roku na JoomlaDay wygłaszałem prawie godzinną prezentację udostępniona na Youtube (znajdziesz tez w archiwum www.joomla-day.pl). W opublikowanych podręcznikach do Joomla również przedstawiono sposób zarządzania uprawnieniami. W Joomla!CommunityMagazin są co najmniej 2 materiały o uprawnieniach. W odpowiedzi na forum na pewno nikt Ci nie udzieli dokładniejszych instrukcji.