PDA

Zobacz pełną wersję : Usunięcie koszyka



slaweek
05-09-2013, 07:33
Sprawa dotyczy koszyka w virtuemarcie.
mam stronę hurtownia.itarsilver.pl
klienci po zalogowaniu (pozakładani kontrachenci i rozesłane hasła) mają dostęp do katalogu produktów. Interesuje mnie sytuacja gdzie klient może tylko zadac pytanie o produkcie.
Niestety nawet kiedy mam stan "0" to pokazuje mi się opcja dodania do koszyka. Tego chciałbym nie miec tylko możliwość wysłania zapytania o przedmiot.
Jak pozbyć się tego proszę o poradę.

palyga007
05-09-2013, 09:57
A masz włączone kontrolowanie stanu magazynowego?

slaweek
05-09-2013, 10:48
A gdzie to się włącza ew. wyłącza?
PS. Pojawia mi się jeszcze taki komunikat i nie wiem jak to wywalić
Uwaga, ustawienia dla Safe Path nie zostały wprowadzone. Ze względów bezpieczeństwa należy wskazać folder, który będzie niedostępny po wpisaniu jego adresu URL w przeglądarce. Należy też utworzyć wewnątrz folder invoices. Pamiętaj, aby zawsze przechowywać dane wrażliwe w sposób bezpieczny. Dla Twojej konfiguracji, sugerujemy folder /home/mar-jola/ftp/vmfiles, możesz wprowadzić go tutaj (http://hurtownia.itarsilver.pl/administrator/index.php?option=com_virtuemart&view=config)

- - - Updated - - -

Ok juz znalazłem, dziękuję za pomoc. Druga część nie rozwiązana niestety.

souacz
05-09-2013, 20:21
Tworzysz folder w katalogu domeny "vmfiles", w nim tworzysz podfolder "invoices".

Folder "vmfiles" musisz umieścić "przed" katalogiem public_html (lub np. www bo nie wiem na jakim serwerze to masz)
Czyli jeśli pliki Twojej strony są w /mojadomena.com/public_html to tworzony folder będzie mieć ścieżkę /mojadomena.com/vmfiles

Masz zresztą w komunikacie podane gdzie stworzyć folder: /home/mar-jola/ftp/vmfiles.
Tego "home" po otwarciu przez ftp pewno nie będziesz widzieć, odpali Ci się struktura katalogów, jeśli będzie tam katalog "ftp" to w nim.

Na końcu podajesz ścieżkę w opcje virtuemart/szablony/Ustawienia mediów/Folder bezpieczny pamiętając, że musi być skonstruowana: /home/mar-jola/nazwakatalogu/vmfiles