PDA

Zobacz pełną wersję : Artyk w artykule + info o news



Lektor3
07-09-2013, 11:05
Witam,

Stworzyłem artykuł w formie tabeli (grafika a pod nią nazwa). Stworzyłem artykuł nazwa_x i umieściłem odnośnik do artykułu z tabelą (index.php/nazwa_x).

Wchodzę na główną stronę, w artyku z tabela i klikam na dany obraz, który ma mnie przekierować do artykułu nazwa_x i tu problem. Wyskakuje mi błąd 404 artkuł nie znaleziony.

Muszę powiedzieć, że artykuł (nazwa_x) nie jest dodany do żadnego menu, a jest w tej samej kategori co artykuł z tabelą.

Ogólnie chcę zrobić tak: artykuł z tabelą a w, nim poszczególne artykuły, które są odnosnikami do danego artykułu bez konieczności publikacji hmm w menu tych artykułów.

Czy istniej jakiś mod do tego i lub jest jakieś inne rozwiązanie z tym.

---

Czy istniej jakiś prosty mod na news gdzie:

Jest (artykuł) powitalny a pod nim prosty system newsów, gdzie najnowszy jest na samej góże.

Jak tak, to bym prosił o link do takowego.

Pozdrawiam

PS. jeśli zły dział to sorki.

zwiastun
07-09-2013, 11:46
A możesz wyjaśnić, po co to kombinowanie?
Czy słyszałeś może, że jedną z istotnych zmian w Joomla 2.5 w stosunku do Joomla 1.5 było wyeliminowanie formatowania układów treści za pomocą tabelek?
Czy nie wydaje Ci się, że skoro w Joomla publikację listy artykułów obsługują złożone skrypty php, to zastosowanie w tym celu artykułu z odnośnikami i tabelkami jest pomysłem nie z tej bajki?
Oczywiście, dać się da, bo informatyk to nawet i hełm potrafi założyć na odwrotną stronę. Tylko ma to dokładnie taki sam sens.

Lektor3
08-09-2013, 09:32
hmmm, najszybciej i najłatwiej było ułożyć grafikę i pod nimi opis http://v-an-ro.ugu.pl/index.php/czlonkowie , obecnie tak wygląda to.

Możliwe, że też źle zinterpretowałem swoją myśl.