PDA

Zobacz pełną wersję : Kto mi wytłumaczy?



janusz_b
06-02-2007, 21:46
Jestem zielony - tytułem wstepu.
joomla 1.08 stable pl - zainstalowana, mam wszystkie uprawnienia więc safe mode przestawiłem, chyba zrozumiałem relacje sekcja - kategoria- artykuł, menu etc. zmieniła template, dostosowałem. nie pasujace mi moduły co mi nie pasowało odpublikowałem i usunałem na początku kilka preinstalowanych artykułów bo mi się szwendały. postawiłem własne teksy, obrazki, menu. całość mała, zwarta ale gotowa. wszystko chodziło bez problemu. zrobiłem backupa ale bez sql (idiota). zająłem sie kosmetyką ( formatowanie teskstu, fotki itp) na koniec zacząłem permanentnie usuwać preinstalowane artykuły, potem sekcje i w pewnym momencie przeszdłem na taba z moją strona - przeładowałem, klikam pozycje w menu a tu 404 not found. kolejna pozycja w menu - to samo. pod 404 jest tak np: "the requested url/component/option,com_frontpage/itemid,1/does not exist
w adminie mam wszystko. postawienie backup z powrotem nie pomogło.
Co zbabrałem? Dlaczego? I gdzie?

yanek
06-02-2007, 22:18
Z treści komuniaktu wynika brak jakiegoś komponentu.
Częste komunikaty "404 Not Found.." mogą być też spowodowane włączeniem translacji URL w konfiguracji witryny, zakładka wyszukiwarki. Należy ustawić na Nie. Zobacz może pomoże.

YATECH (http://www.yatech.pl)

janusz_b
06-02-2007, 23:37
Ty masz ale łeb! Skąd wiedziałeś?
Zartuję,
Wielkie Dzieki!!! Jestem kilka ładnych godzin do przodu.