PDA

Zobacz pełną wersję : Jak w aiContactSafe utworzyć możliwość dodawania załączników



pawinf
09-09-2013, 13:49
Wiem, że głupie pytanie. Ale chodzę po zapleczu tego dodatku w to i z powrotem i nie wiem jak ustawić, by na stronie było widoczne pole do wstawienia załącznika... http://tswww.home.pl/reszta/j/city_projektowa/index.php?option=com_content&view=article&id=122&Itemid=59

Pola > Stwórz - nie ma takiej opcji.

Ustawienia > Załącz do listu - jest zaznaczone ale nie wprowadza na stronę załączników.

Profile - nie ma tam nic o załącznikach.

Nie mam więcej pomysłów. Coś trzeba doinstalować? Coś nie tak z serwerem? Z góry dzięki za pomoc.

seba.adm
09-09-2013, 13:58
Witam.

Może nie do końca jest to nazwane załącznik; dokładnie pole które musisz utworzyć to: "Plik". Dodatkowo w ustawieniach, przy opcji "Dozwolone typy załączników:" określasz te formaty rozdzielając je przecinkami np. jpg,bmp,pdf. No i oczywiście druga opcja w ustawieniach - "Załącz do listu" - musi być zaznaczona.

pawinf
09-09-2013, 15:31
Faktycznie. Dzięki Seba. Jednak myślę, że powinno to być jakoś czytelniej w zapleczu wskazane. Tak czy inaczej już to mam.

Teraz próbuję załączyć plik, mieli i mieli i nie może załączyć. Czy to po prostu powolny internet czy jakiś typowy problem z tym dodatkiem?

pawinf
11-09-2013, 10:59
Macie jakieś pomysły?