PDA

Zobacz pełną wersję : Perfect AJAX Popup Contact Form PYTANIE



leaderLED
09-09-2013, 22:06
Witam. Chodzi o dodatek na stronie www.leaderled.pl

Jest to moduł szybkiego kontaktu który jest wysuwany.

Kiedy wypełnimy pola i wyślemy wiadomość pojawia się komunikat: Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Chciałbym aby ten komunikat pozostał, jednak mam jeszcze ochotę dodać tu dźwięk. Jak to zrobić? Myślałem żeby to wpleść w html, ale nie wiem jak, bo nie mogę doszukać się tego pliku. Może trzeba pogrzebać w css.? Nie mam zielonego pojęcia. Siedzę już trochę nad tym i nie mogę dojść do ładu. Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

GOGOKOM
09-09-2013, 23:33
kupiłeś moduł i nie ma on wsparcia technicznego ?
na chomiku ?
bo jak mój translator nie kłamie to:

SUPPORT
If you will have any problems then contact with us

powyższe oznacza że można do nich napisać

leaderLED
10-09-2013, 00:04
Wiem doskonale że ma wsparcie i kupiłem go na torrentach, jeszcze przelałem uploaderowi 30 zł w odwdzięce.
Podejrzewam że na forum będę miał szybszą odpowiedź.

zwiastun
10-09-2013, 00:43
i kupiłem go na torrentac
No cóż, właściwie powinniśmy Ci w takim razie doradzić, byś skorzystał z jakiegoś forum "na torrentach" i potraktować co najmniej upomnieniem. Ale że przyznałeś szczerze, że masz nielegalną wersję, w związku z czym równie szczerze radzimy Ci: a) odinstalować, b) sprawdzić dokładnie, czy przypadkiem nie zainstalowałeś sobie jeszcze czegoś przy okazji.
I uwierz, że nie ma w tej poradzie ani krzty ironii czy innych przykrych dla Ciebie intencji. To autentycznie dobra rada.

Swoją drogą, aż przykro czytać, że wolałeś zapłacić złodziejom 30 zeta, niż dołożyć kilka złotych i zapłacić projektantowi. Dodam jeszcze, choć to już nie ma szczególnego znaczenia, projektantowi rodem z Polski. Dzięki temu będziemy mieć coraz więcej coraz lepszych rozszerzeń dla Joomla. Napiszą je cwaniacy z torrentów.

Tu masz link do legalnej wersji:
http://www.perfect-web.co/pl/joomla/modules/ajax-popup-contact-form
Wątek zamykam, temat wyczerpany.