PDA

Zobacz pełną wersję : K2 i artykuły wyróżnione!



Nowy_na_forum
10-09-2013, 16:56
Witajcie!
Czy w K2 jest możliwośc wyświetlania artykułów wyróżnionych przez moduł?. Chodzi mi o to że jak mam kilka różnych kategorii i jak dodam newsa np. do kategorii o nazwie auta i ustawie go jako artykuł wyróżniony żeby znajdował się on również na stronie głównej całej strony gdzie byłyby innne artykuły wyróżnione z innych kategorii - ale tylko miałyby się pojawiać artykuły na stronie głównej kiedy ustawie dany artykuł z kategorii jako wyróżniony

Pozdrawiam

Bazyl
10-09-2013, 17:57
Hej,

Wyświetlanie wybierasz w ustawieniach pozycji menu. Wyświetlasz artykuły wyróżnione z wybranych kategorii.

brzozabalu
21-09-2013, 21:53
Witam,
mam pytanie może dziwne ale trochę mnie to męczy. Zainstalowałem K2 i chce aby obsługiwało artykuły wyróżnione na stronie startowej.
Działam na szablonie zainstalowanym wraz z Joomla Protostar.
Przypisałem moduł K2 Content do position-3 ale to nie jest domyślna pozycja wyświetlania artykułów wyróżnionych, ponieważ gdy utworzyłem artykuł testowy poza K2 i wyróżniłem to wyświetla się niżej co widać na załączonym zdjęciu.
7005
Oczywiście jest jeszcze kilka pozycji nieprzypisanych i można robić to ręcznie ale zastanawiam się bo przecież artykuły wyróżnione tworzone poza K2 działają więc powinno się jakoś dać to podmienić, no chyba że się mylę to proszę o sprostowanie.

tomaszek83
21-09-2013, 21:59
Bo wyświetlasz artykuły wyróżnione z K2 w module, a nie w pozycji menu. Zmień typ pozycji menu i po sprawie.

brzozabalu
21-09-2013, 22:24
Dzięki wielkie!!!
Jednak nie jest to do końca to samo, ponieważ w typach pozycji menu w dziale K2 jest tylko "K2 » Najnowsze artykuły jednego lub więcej użytkowników lub z jednej albo wielu kategorii".
Nie ma opcji artykuły wyróżnione.

tomaszek83
21-09-2013, 22:40
Typ pozycji menu -> K2 -> Kategorie (Pokazuje listę artykułów z jednej lub wielu kategorii.)

i zaznaczasz Wyróżnione artykuły: Tylko wyróżnione artykuły.

Wsio;)

brzozabalu
21-09-2013, 23:11
Podziękował :)