PDA

Zobacz pełną wersję : subdomeny i joomla



qark
07-02-2007, 10:31
Czy joomla ma możliwość tworzenia podserwisów w subdomenach?

Strona głowna to np: pijpiwo.pl
i podserwisy: alkoholowe.pijpiwo.pl, akcja.pijpiwo.pl itp

Chce przeniesc moje stronki do jakiegos cmsa ale posiadam juz wypozycjonowane i czesto odwiedzane subdomeny a instalowanie dla kazdej subdomeny cmsa to bez sens

Jezeli nie ma takiej opcji w joomla czy znacie jakis cms oprocz drupla ktory posiada taka opcje?

Szukalem tego teamtu ale nic nie znalazlem wiec jak by sie juz powtarzal prosze o link.

nexus246
07-02-2007, 11:02
Być może coś się pojawiło do joomli w ost. miesiącu a wcześniej było kilka haków (są tutaj na forum) i jakiś komponent komercjny.

Z innych CMSów:
- xaraya - bardzo fajny ale czasochłonny proces poznania :)
- typo3 - nie robiłem w tym nic powaznego ale z tego co pamiętam jest tam taka możliwość, bardzo rozbudowany i skomplikowany cms.

Drupal chyba będzie dobrym wyborem, bardzo przyjazny i szybki CMS

rafales
07-02-2007, 13:09
Czy joomla ma możliwość tworzenia podserwisów w subdomenach?

Strona głowna to np: pijpiwo.pl
i podserwisy: alkoholowe.pijpiwo.pl, akcja.pijpiwo.pl itp

Chce przeniesc moje stronki do jakiegos cmsa ale posiadam juz wypozycjonowane i czesto odwiedzane subdomeny a instalowanie dla kazdej subdomeny cmsa to bez sens

Jezeli nie ma takiej opcji w joomla czy znacie jakis cms oprocz drupla ktory posiada taka opcje?

Szukalem tego teamtu ale nic nie znalazlem wiec jak by sie juz powtarzal prosze o link.


a próbowałeś do subdomeny przypisać sobie template ? Oczywiście jakąś inną niż ta, która jest na portalu w domenie