PDA

Zobacz pełną wersję : Darmowe szablony do Joomla 2.5



behemot.76
12-09-2013, 17:52
Witam,
poszukuję darmowych szablonów do Joomla 2.5.x. Najlepiej o tematyce piekarniczej.
Względnie jak ktoś ma jakis template o tematyce piekarniczej ze strony templatemonster.com do przetestowania (potrzebne jest mi tylko pare plików do ogolnego ogladniecia). Chce zakupic jeden template ale musze go przejrzeć a od nowa samemu mnie sie nie chce pisać :)
Za pomoc dziekuję.

Bazyl
12-09-2013, 18:52
poszukuję darmowych szablonów do Joomla 2.5.x. Najlepiej o tematyce piekarniczej.
Względnie jak ktoś ma jakis template o tematyce piekarniczej ze strony templatemonster.com do przetestowania (potrzebne jest mi tylko pare plików do ogolnego ogladniecia).

Pyszne!

behemot.76
12-09-2013, 22:32
Pyszne!
Ale ze co ?

zwiastun
12-09-2013, 23:58
Twoje pytanie :)
Szablon "o tematyce piekarniczej" to każdy szablon w którym mogą pojawić się, acz nie muszą, jakieś motywy graficzne związane z pieczywem. Zatem każdy można dostosować.
A odnośnie tego z templatemonster to przedstawiłeś prośbę taką, że można się co najwyżej uśmiechnąć.

hightower12
13-09-2013, 11:58
szukanie boli ?

behemot.76
13-09-2013, 14:39
szukanie boli ?
Przeszukałem ponad 10 tys szablonów i nie znalazłem nic. Szablony nie sa dla mnie stad moje pytanie.
Na templatemonsters.com jest raptem 8 templatów o tej tematyce, z czego klient chce zakupic jeden z dwóch.

Ponieważ nie chce kupować w ciemno, wiec stad moje pytanie. Czy ktos ma jakikolwiek. Banalne pytanie. Templatu całego nie potrzebuje tylko jeden plik z niego. Ale aby komentować trzeba posiadać sztukę zwana umiejetnościa czytania ze zrozumieniem.

Nie pozdrawiam.

- - - Updated - - -


Twoje pytanie :)
Szablon "o tematyce piekarniczej" to każdy szablon w którym mogą pojawić się, acz nie muszą, jakieś motywy graficzne związane z pieczywem. Zatem każdy można dostosować.
A odnośnie tego z templatemonster to przedstawiłeś prośbę taką, że można się co najwyżej uśmiechnąć.
Zgadzam się z Tobą, ze mozna dostosować każdy. Ale osoba, która szuka szablonu z tym motywem chce mieć konretnie wyglądającą stronę.
Co do templatemonster.com. Prosba zwykła. Gdyby klient nie chciał kupic to bym sobie po serwerach warezowych poszukał. Nie rozumiem wiec zdziwienia.

hightower12
13-09-2013, 15:19
o co masz pretensje ?
pisałeś do template monster ? może akurat udostępnią Klientu do testu
gdyby była opcja o której piszesz każdy pobierałby na próbe szablon 'do przetestowania, podobnie zdjęcia stockowe etc.
skoro nie ma takiej opcji to widocznie nie ma.

po to masz pogląd albo grafika który pewne rzeczy zrobi.
jaką rolę pełnisz w tej całej operacji bo nie ogarniam tematu.

Gall Anonim
13-09-2013, 17:58
@behemot.76 -
data twojego pojawienia się na forum jest dość odległa - ale i chyba przypadkowa - przez tyle czasu "flirtowania" z Joomla powinieneś posiąść podstawową wiedzę iż tematyka szablonu tak naprawdę to tylkoprzykład możliwości wykorzystania, ten sam szablon może zostać użyty dla portalu ślubnego, klubu gogo, czy zakładu pogrzebowego - żaden problem - kwestia pomysłu i wyobraźni - jeżeli szablon jest dla kogoś - niech poda kilka przykładów witryn które mu się podobają, będziesz wiedział przynajmniej w zarysie czego szukać- dodaj do tego zdjęcia, dostosuj strukturę i po sprawie.
My nie posiadamy nawet tej wiedzy /nie znamy gustu odbiorcy/ - więc nasze propozycje z marszu mogą być wyrzucone do kosza (no chyba że dostaniesz ich 20 000 - to coś się znajdzie).
Wątpię żebyś faktycznie przejrzał 10 000 szablonów - bo licząc tylko po minucie na szablon daje nam 167,6 godzin - powiedzmy po 7 godzin dziennie na samo oglądanie (a gdzie wyszukiwanie, siusiu i kawa?) to mamy 21 dni - jestem człekiem małej wiary i nie wierzę.
Popracuj troszeczkę a nie zrzucaj na innych roboty - to forum pomocy technicznej a nie wysługiwania się leniuszkom :up:
Pzdr

hightower12
13-09-2013, 18:25
po co sie tlumaczysz, szuka fraje#a i eot.

behemot.76
13-09-2013, 20:59
@behemot.76 -
data twojego pojawienia się na forum jest dość odległa - ale i chyba przypadkowa - przez tyle czasu "flirtowania" z Joomla powinieneś posiąść podstawową wiedzę iż tematyka szablonu tak naprawdę to tylkoprzykład możliwości wykorzystania, ten sam szablon może zostać użyty dla portalu ślubnego, klubu gogo, czy zakładu pogrzebowego - żaden problem - kwestia pomysłu i wyobraźni - jeżeli szablon jest dla kogoś - niech poda kilka przykładów witryn które mu się podobają, będziesz wiedział przynajmniej w zarysie czego szukać- dodaj do tego zdjęcia, dostosuj strukturę i po sprawie.
My nie posiadamy nawet tej wiedzy /nie znamy gustu odbiorcy/ - więc nasze propozycje z marszu mogą być wyrzucone do kosza (no chyba że dostaniesz ich 20 000 - to coś się znajdzie).
Wątpię żebyś faktycznie przejrzał 10 000 szablonów - bo licząc tylko po minucie na szablon daje nam 167,6 godzin - powiedzmy po 7 godzin dziennie na samo oglądanie (a gdzie wyszukiwanie, siusiu i kawa?) to mamy 21 dni - jestem człekiem małej wiary i nie wierzę.
Popracuj troszeczkę a nie zrzucaj na innych roboty - to forum pomocy technicznej a nie wysługiwania się leniuszkom :up:
Pzdr

1. Rzadko sie tu pojawiam bo nie widze potrzeby - ogarniam Joomla bardzo dobrze
2. Co do szablonu to sie zgadzam ale zawsze jest ale...
3. Szablon nie jest dla mnie tylko dla kolegi - on jest poczatkujacy i podoba mu sie jedna konkretna strona zbudowana na Joomla 1.5 i templacie z templatemonster
Poniewaz J1.5 nie jest wspierana to poleciłem mu J2.5 i kupno tegoz templatu.
4. Przejrzałem ok. 11 tys templatów z czego 9000 było free. Zle liczysz. Szablony na stronie masz w formie preview - odpalasz 15-20 szabl. w zakladce na minute lub mniej. I wiesz jak wygladaja. I albo sie nada albo nie. Do tego na innych stronach robisz sort by: J2.5 i J.3.0 i odrzucasz templaty dla J.1.0 i 1.x.Mam tez nagrane na CD templaty z wlasna aplikacja gdzie przegladasz tylko jpg. W 20 min 1500 templatów przejrzysz. Kawy nie pijam. Siusiu robie po przegladzie :) Jestes człekiem małej wiary.
5. Pytam tylko czy ktos ma. Ja posród tych darmowych nic nie znalazłem. A Autor 2 templetów z templatemonster.com nie odpisuje na maila.

I od razu moja rola w tym - mam tu konto i chciałem sie tylko dowiedziec czy ktos sie spotkał z takim templatem o tematyce piekarniczej. Nic wiecej.
Dla siebie to przerabiam z czego chce i jak chce.

Gall Anonim
13-09-2013, 21:17
Uderz w stół a nożyce się odezwą:lol:
Zagoń kolegę do roboty.
Lub mu przerób co będzie chciał i jak będzie chciał.
Pzdr

zwiastun
13-09-2013, 21:59
Zamykam wątek.
Szablony z templatemonster mają strony demo.
Jeśli towar nie spełni zadeklarowanych i pokazanych właściwości, zawsze możesz go reklamować. Natomiast za prawo podglądania kodu, niestety, Kolego, czasem trzeba zapłacić.
Jak sobie wyobrażasz udostępnienie Ci do obadania plików z szablonu, który ktoś używa na swojej stronie? Pytanie retoryczne, nie czekam na odpowiedź, bo wątek po prostu zamykam. Wywiązała się dyskusja obok, a nie na temat. I do niczego nie prowadzi.