PDA

Zobacz pełną wersję : getProductPrices no object given query time PROBLEM



leaderLED
14-09-2013, 14:44
Witam. Przejrzałem google 15 razy i nie znalazłem odpowiedzi jak rozwiązać problem z tym błędem: getProductPrices no object given query time

Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu, aby ten nie wyświetlał się na stronie? Wygląda to tak: http://www.leaderled.pl

Wystarczy, by tylko się nie wyświetlał, w sensie można usunąć jakąś linijkę. W pracy joomli on nie przeszkadza.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Tor_
14-09-2013, 15:06
Używasz Sj Vm Extra Slider ?

leaderLED
14-09-2013, 15:20
Uzywam JoomlaXTC Virtuemart Wall. Na supporcie też nie ma odpowiedzi. Juz nie tyle co ingerować w ten moduł, co wyłączyć wyświetlanie tego błędu. Dodam że na zapleczu wyłączałem i nie reaguje. Na innych forach podają tą ścieżkę: /administrator/components/com_virtuemart/helpers/calculationh.php. Niby trzeba coś tam zmienić przy tym tekscie, co jest zawarty w tym pliku, ale nie wiem co. Używam sklepu Virtuemart.

Tor_
14-09-2013, 16:13
W ścieżce administrator/components/com_virtuemart/helpers/calculationh.php .Wyedytuj plik calculationh.php .Znajdz ciąg
“vmTime(‘getProductPrices no object given query time’,'getProductCalcs’)” I wyłącz z użytku po przez "zakomentowanie" Powinno zadziałać o ile dobrze pamiętam

leaderLED
14-09-2013, 16:24
GooD!!!! Działa! Super! Dzięki serdeczne :)

Tor_
14-09-2013, 16:36
Czasami coś tam pamiętam .Na zdrowie