PDA

Zobacz pełną wersję : Pozycja menu ustawiona na registred - czemu ją widać?



bartek1981
16-09-2013, 10:12
No właśnie. Stworzyłem nową pozycje menu "wyslij artykuł". Nadałem jej dostępność "registred". No to jeżeli tak, to dlaczego na stronie ta pozycja jest widoczna, gdy nie jestem zalogowany na witrynie? Przecież powinna być widoczna tylko dla zalogowanych.

zwiastun
16-09-2013, 10:45
Zależy, gdzie ją umieściłeś. Jeśli w menu dostępnym dla wszystkich, to będzie widoczna

bartek1981
16-09-2013, 11:02
Najpierw umieściłem ją w menu dostępnym dla wszystkich, a potem usunąłem i tworzyłem następne menu i w nim utworzyłem tę pozycję nadając jej dostępność registred. Myślałem, że to pomoże, ale i tak to nowe menu i tę pozycje widać. Gdzieś muszę jeszcze coś zmienić w ustawieniach, ale właśnie juz nie wiem co. Brakuje mi pomysłów.

zwiastun
16-09-2013, 11:40
Zrobić menu dla zalogowanych

bartek1981
16-09-2013, 13:23
Ale ja przecież zrobiłem takie menu i właśnie dlatego nie rozumiem. No kto jest osobą zalogowaną? Czy przypadkiem nie registred? Ustawiłem w tym menu opcję dostępu registred czyli żeby menu było widoczne tylko dla zalogowanych. Jeśli jednak nie działa, to co mam jeszcze zrobić? Bo rzecz w tym, że nie wiem.

zwiastun
16-09-2013, 13:53
Mylisz chyba pojęcia menu i pozycji menu

bartek1981
16-09-2013, 14:23
A czy można przypisać dostępność registred do samego menu?

- - - Updated - - -

Ale to jest dziwne. Na stronie testowej wczoraj wszystko robiłem tak samo jak teraz i działało. A na stronie docelowej, na której chciałem to zrobić, nie działa. WTF!

bartek1981
18-09-2013, 23:29
Cały czas mnie interesuje ten temat. Po prostu nie wiem, co takiego powinienem zrobić, żeby tej pozycji menu nie było widać. Na stronie testowej, która z resztą jest stroną domyślną joomla, po prostu wziąłem i to zrobiłem. Wystarczyło kliknąć w pozycję menu i nadać jej dostępność registred i sama zniknęła. Dokładnie tak samo zrobiłem na oficjalnej stronie i nie działa. WTF?!

zwiastun
18-09-2013, 23:33
Prosisz, żeby ktoś odgadł coś takiego wcześniej nawywijał. Daj spokój. Chyba, że płacisz, jak w kumulacji, to może się ktoś w zgadywankę pobawi.