PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiany w typach produktów sie nie zapisują w bazie



zbir
07-02-2007, 13:38
Witam czy ktos sie spotkal juz z nastepujacym problemem: mam zdefinowane i przypisane do towarów 'typy produktow'. Jednak gdy wchodze w dany towar i ustawiam mu konkretną wartosc parametru (np. mam typ i parametr 'kolor' i nadaje produktowi wartośc parametru 'niebieski') to po zapisaniu, wyjsciu i ponownym wejsciu okazuje sie ze cecha nie zostala zapamietana .

Patrzylem do tabeli jos_vm_product_type_1 (https://v60x.az.pl/phpMyAdmin/tbl_properties_structure.php?db=aa36353_1&token=4639c55aef899bc42279a066f9b5505e&table=jos_vm_product_type_1) bo tam sie to powinno sie pojawic ale jest ona pusta - tzn. sa same ID produktów i NULLe. Dzieje sie tak na Joomli PE 1.0.11, przy czym jak zrobiłem kolejną czystą instalke to część typów zaczeła działać (np. 'wiele wartosci'), inne nadal nie działają (np. 'krótki tekst').

Z kolei na czystej instalcje angielskiej 1.0.12 wszystko działa prawidłowo.

Znalazlem topic na forum angielskim VM gdzie sugerują sprawdzenie w SQL-u uprawnien do modyfikacji tabel, ale nie widze takich opcji w PHPMYADMIN-ie... zresztą wszystkie inne zmiany w produktach sie zapisują, wiec nie wiem czy rzeczywiscie to moze byc przyczyną...

Czy ktos moze cos doradzić? nie chciałbym ustawiac wszystkiego na nowej instalce, szczegolnie ze musialbym przechodzic z PE 1.0.11 na oryginalną 1.0.12 wiec chyba praktycznie wszystko recznie od zera musiałbym ustawiac....


Pozdrawiam