PDA

Zobacz pełną wersję : Brak obrazka antyspamowego



Chakushinari
20-09-2013, 11:47
Od pewnego czasu (okoliczności bliżej nieustalone) gdy się chce coś skomentować na stronie to nie wyświetla się na obrazek z kodem antyspam (zaczął się pojawiać prostokąt z "x" w rogu).

Korzystam z:
Joomla: Wersja 1.5.26
JComments 2.3.0
Joo ReCaptcha V1.5.8

Dziwne jest to, że pod Operą się wyświetla nadal (nawet jak odpublikuję Joo ReCaptcha) a pod żadną inną przeglądarką nie. Wydaje mi się, że to może być wina JComments, ale nie wiem gdzie dokładnie szukać. Może ustawienia jakiegoś folderu? Proszę o pomoc.

Azot
20-09-2013, 14:33
Spróbuj zaktualizować Jcomments do najnowszej wersji 3.0.0, choć przed tym sprawdź czy owa wersja jest także na J! 1.5, bo na 2.5 i 3.X owszem.

Przy okazji chciałem nadmienić iż podobne problemy będą zdarzać się coraz częściej z uwagi na niewspieraną wersje Joomla jak i porzucenie wsparcia dla rozszerzeń dla Joomla! 1.5.

Pzdr

Chakushinari
20-09-2013, 14:55
Dzięki za odpowiedź. Niestety, ale używaj najbardziej aktualnego JComments. Może jeszcze jakieś rady?

Azot
20-09-2013, 15:15
Hmm... jeśli aż tak bardzo zależy Ci na Cp może przejdź na komento? Nawet wersja dla 1.5 jest nadal wspierana. Migracja jest automatyczna z poziomu komento.

Chakushinari
20-09-2013, 16:28
Super, nie znałem tego komponentu, ale zacznę go stostować. Dzięki za pomoc :)