PDA

Zobacz pełną wersję : potwierdzenie rejjestracji nowego użytkownika joomla 2.5



krolewnaszczoteczka
20-09-2013, 12:00
Po rejestracji nowego użytkownika superadmin dostaje potwierdzenie rejestracji nowego usera. Co ustawić by takiego maila dostali zwykli administratorzy (członkowie grupy np Manager). W ustawieniach Użytkownicy opcje->komponent mam do wyboru opcje: Aktywacja nowych kont (brak,automatycznie, Administrator) a poniżej: Powiadamiaj mailem administratota (tak, nie). Czy da się to zrobić, pewnie tak, tylko jak :obojetny:?
pozdrawiam
O.

pkosela
20-09-2013, 12:02
Trzeba włączyć powiadomienia w opcjach każdego użytkownika, który ma takowe otrzymywać.

krolewnaszczoteczka
20-09-2013, 12:18
Dziękuję za odpowiedż. Ustawiłam dla użytkownika członka grupy Manager powiadomienia, ale to nie pomogło. W opcjach użytkowników wciąż nie widzę innej opcji tylko Aktywacja nowych kont (brak,automatycznie, Administrator), wiec mysle, ze problem jest gdzie indziej.
Pozdr
O.

pkosela
20-09-2013, 12:25
Użytkownicy -> wybieramy użytkownika -> Powiadamianie -> Tak

krolewnaszczoteczka
20-09-2013, 12:54
Tak dokładnie zrobiłam, ale nie wpłynęło to na możliwość potwierdzania rejestracji konta dla nowego uzytkownika. wciaz moge tylko wybrac administrator, brak, automatycznie. Naaaaaprawde :)

seba.adm
22-09-2013, 02:01
Witam.

@krolewnaszczoteczka powiadomienia o rejestracji nowych użytkowników, dostają tylko i wyłącznie "Super Administratorzy". W przypadku pozostałych grup nawet jak ręcznie ustawisz opcje powiadomień na "Tak", zwykli Administratorzy / moderatorzy takich powiadomień nie otrzymają.

Tor_
22-09-2013, 12:44
Do pocztowej komunikacji jest osobny komponent uddIM (http://extensions.joomla.org/extensions/communication/pms/3206?qh=YToxOntpOjA7czo2OiJ1ZGRlaW0iO30%3D) poczytaj dokumentacje