PDA

Zobacz pełną wersję : Classfields title dlai lokalizacji



dmuchowski
20-09-2013, 15:19
Witam,

potrzebuję pomocy w ustawieniu title dla lokalizacji w http://edukuje.pl/

Joomla 2.5
Classfields - 2.0.4

dla przykładu http://gdzietanczyc.pl/ - podczas wyszukiwania według lokalizacji (miasta), w title pokazywana jest poszukiwana lokalizacja

Proszę o pomoc...

AndrzejH
01-10-2013, 16:54
Classfields - 2.0.4 - to stara wersja

dmuchowski
01-10-2013, 17:09
Jest zrobiony update do 2.3.3 najnowsza sprawia problemy

AndrzejH
01-10-2013, 17:18
2.3.3 to było osiem wersji temu ;)
Czy te "problemy" o których piszesz zgłaszałeś do supportu?

dmuchowski
01-10-2013, 17:34
tak tylko support ociąga się z odpowiedzią na moje zagadnienie

AndrzejH
02-10-2013, 11:10
tak tylko support ociąga się z odpowiedzią na moje zagadnienie

Co to oznacza ociąga się? Deklarujemy pomoc w ciągu 2 dni roboczych. Przeglądając historię Pańskiego ticketu w helpdesk widzę, że otrzymuje Pan konkretna pomoc w ciągu 24 godzin lub szybciej.

pozdrawiam

lukasz.ciastek
02-10-2013, 11:30
Witam

Stwierdzenie „tak tylko support ociąga się z odpowiedzią na moje zagadnienie" jest trochę krzywdzące. Stworzył Pan 2 tickety. Najdłużej odpowiedź była udzielona następnego dnia, gdy wczoraj robiłem zmiany (nie poprawki a zmiany) oczekiwanie na odpowiedź to była kwestia kilku minut, do momentu aż nie potwierdził Pan że wszystko działa.

Ma Pan wersje 2.3.3 która była zmodyfikowana przez klienta . W porównaniu z obecną wersją to jakieś 200 poprawek i dodatków temu. Z rozmowy na ticketach okazuje się, że to nie wersja 3.1.1 sprawia problemy a fakt że komponent był modyfikowany i po aktualizacji modyfikacje nie są zachowane. Nie można oczekiwać od supportu że przeniesiemy modyfikacje do nowej wersji.

Pozdrawiam,
Łukasz

dmuchowski
02-10-2013, 12:22
wówczas gdy pisałem wpis problem nadal istniał... problem rozwiązany :-)

- - - Updated - - -

cieszę się, że w Kraju mamy specjalistów chetnych do pomocy! Brawo!

dmuchowski
02-10-2013, 14:54
Kolejny problem rozwiązany dzięki support DJ-Classfields! :) okazało się iz Klient nie powiedział wszystkiego podczas tworzenia poprawek... faktycznie komponent był zmodyfikowany, czego mi nie powiedziano stąd wynikły problemy. Dziękuję support DJ-extended za modyfikację :)