PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcia dodane do artykułu są wyświetlane nie według ustalonej wielkości w artykule



luclucluc1
27-09-2013, 10:27
Witam,

Pierwszy raz się z tym spotkałem. Otóż zdjęcia, które sobie załaduję do artykułu i w artykule dostosuję ich wielkość w rzeczywistości na stronie są wyświetlane jednej wielkości, nie tak jak ustawiłem w artykule.

Nie mam pojęcia czy ktoś już pisał na ten temat. Jeżeli tak proszę o jakiegoś linka. Proszę również o odpowiedź. Na pewno gdzieś się to konfiguruje, ale nie mogę tego odnaleźć

Pozdrawiam

tomaszek83
27-09-2013, 13:38
Adres strony z problemem? Wersja Joomla? Czy używasz dodatkowych rozszerzeń do obsługi zdjęć? O ile pamiętam w Joomla 1.5 nie definiuje się tego nigdzie.

zwiastun
27-09-2013, 13:49
Może być jakaś deklaracja w CSS

luclucluc1
27-09-2013, 16:33
Strona w budowie jest obecnie... http://esencjawesela.pl JOOMLA 1.5


Pozdrawiam,

zwiastun
27-09-2013, 18:43
Strona w budowie jest obecnie...
Czy zdajesz sobie sprawę z tego, co robisz? Strona na nierozwijanym od ponad roku przestarzałym oprogramowaniu "w budowie"?

Tor_
27-09-2013, 19:38
Proponuję zdecydowanie zmienić wersje joomla z 1.5x na 2.5 x lub 3.1 .Techniki prezentacji "danych" w sieci internet po prostu się rozwijają .Kolejne wydania joomla są tego najlepszym przykładem.Nie można stać w miejscu kiedy świat idzie do przodu :)

luclucluc1
30-09-2013, 09:40
Czy zdajesz sobie sprawę z tego, co robisz? Strona na nierozwijanym od ponad roku przestarzałym oprogramowaniu "w budowie"?

Heh... mondrale. Chyba wersja jest 1.5 jest bardziej rozwinięta niż słabo rozwijane wersje najnowsze, które ciągle są dopiero poprawiane.

Mondrale z was na prawdę, a nikt nie umie odpowiedzieć na proste pytanie....

Gall Anonim
30-09-2013, 09:52
Heh...
Jeżdzij sobie dalej furmanką z kołami o drewnianych szprychach, a w komputerze zainstaluj DOS
Ja natomiast zamykam ten wątek ze względu na zbędny i odrobinę niegrzeczny komentarz.
Pzdr